Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki már tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki már tudja, hogy szakítani fog, a párjával, csak az ünnepek miatt még vár vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit gonosz a kérdés, de van ilyen itt, akár fiú, akár lány?
2009. dec. 11. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
igen ugy néz ki van ilyen,az egyik barátnőm szakitani akar a a párjával,de az ünnepek után,nem is értem miért vár vele addig ha tényleg nem működik a kapcsolatuk...
2009. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
háttez hülyeség, ha tudod hogy szakitani fogsz akkor minek húzni egyrészt, másrészt meg pont kiadni egy csomót ajándékra annak akitől úgyse akarsz többet?? ennyire nem lehet jó a "köszönömakarácsonyiajándékot-szex"...
2009. dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, én... A helyzet az, hogy a körülmények miatt nem tudom elképzelni a közös jövőnket (hosszú a történet). Sajnos hiába szeretem, nem folytathatom a kapcsolatunkat. Most pedig jönnek az ünnepek, ő nagyon készül rá, és egyszerűen nincsen szívem éppen most elmondani neki, és tönkretenni a Karácsonyt. És amikor vele vagyok, látom, hogy mennyire lelkes, szeret, és ragaszkodik hozzám. A szemébe nézek, átöleljük egymást, érzem, ahogyan magához szorít, és soha el nem engedne. Én pedig szenvedek, mert legbelül tudom, hogy csak hónapok kérdése, és már nem leszünk így együtt. Már csak két ember leszünk, akik valamikor ismerték egymást, de külön utakon folytatódik az életünk.


Annyira szemétnek érzem magam :(((

2009. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!