Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem szeretek a barátnőmmel MSN-ezni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én sokkal jobban szeretek személyesen, vagy ha nem akkor max telefonon beszélgetni. Más személlyel szívesen beszélgetek, csak a barátnőmmel nem szeretek :/


15/F


2009. dec. 11. 19:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyénfüggő. Én volt baráttnőmmel nagyon jókat tudtam msn-en is beszélni, persze közel sem volt olyan jó mint előben (fent említett okok miatt:D). Amúgy vannak olyan haverok akikkel személyesen sokat tudok beszélni, msn-en meg semmit, de van akinél pont fordítva. Szal sztem nálad nem gáz, nem ez fogja meghatározni a kapcsolatot, inkább akkor találkozzatok többet személyesen:)
2009. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit gáz, ha ennyire nem tudtok mit mondani egymásnak. Nagyon úgy tűnik, hogy neked leginkább a testiségről szól. Elég ingatag lábakon álló kapcsolatnak hat. Most vettem észre, hogy 15 éves vagy. Ugyanezt gondolom, de mostmár értem, hogy miért van ez... azok a fránya hormonok:D 23L
2009. dec. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!