Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem szeretek a barátnőmmel MSN-ezni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én sokkal jobban szeretek személyesen, vagy ha nem akkor max telefonon beszélgetni. Más személlyel szívesen beszélgetek, csak a barátnőmmel nem szeretek :/


15/F


2009. dec. 11. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak nálad van így ne izgulj, az én barátomnál is ez van...sőt nagyon sok párt ismerek akiknél ugyanez a szitu van.
2009. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem baj, de azért ne koptasd le, ha beszélget veled az elég bántó lehet. Sokkal jobb élőbe beszélgetni szerintem is! Msnen sokmindent lehet félreérteni. Kicsit olyan kapcsolatgyilkos féle. És mennyivel jobb érzés amikor a barátom a szemembe meri mondani a bókjait és nem csak msnen.:)
2009. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
én is jobb szeretem a telot de legjobb ha személyesen beszélgetünk a szerelmemmel
2009. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Én szeretek msnezni is , smsezni nem annyira, mert nem tudok annyi mindent elmondani, mint telefonba, de az msn a legjobb, mert az ingyenes és nem kell a perceket nézni:)
2009. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nálunk úgy működik, hogy beszélgetés nem csak arról szól, hogy beszélünk :D Azért közben csattannak el csókok + egy kis nyalakodás itt-ott... Ezeket msn-en/telefonon nehéz megoldani szerintem :D Amikor face to face ezek következnének, akkor telefonban full hatásszünet van, és nagyon kellemetlen... Telefont nem is használom másra, csak 2 perc lebeszélem a találkát vele Ti hogy gondoljátok? :D
2009. dec. 11. 19:37
 6/12 anonim ***** válasza:

ja, hát igen, nekünk is csókolózással jár az élőbeszéd:)

de amúgy mi sem nagyon telefonálunk max arra, hogy mikor talizunk.

inkább sms , szintén talik céljából és legtöbbször csak annyi hogy szeretlek.

msn a leggyakoribb ott legalább tudunk kamerázni is, pl most, amikor mind a ketten betegek vagyunk.

2009. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz,az a normális ha szeméyles.

Manapság már az emberek az interneten "élik" az életüket..,na az a gáz!!

2009. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nem vagy egyedül a dologgal, én is utálok a párommal msn-en keresztül "beszélni". (De nálunk a távolság miatt ez amolyan átmeneti állapot a személyes találkozókig.) Jobb is az, ha személyesen beszélgettek, élőben többet kifejez az arca, mint pl. webcamba...
2009. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
HÁt a lánynak rosszul eshet..
2009. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen megértelek. Én se szeretek a barátommal msn-en beszélni. Volt idő amikor sokat beszéltünk így, és annyit veszekedtünk h csak na, minden hülyeségen. Nem láttam az arcát nem tudtam h mit hogyan is ért, szóval hosszú. Mióta csak telón és személyesen beszélünk minden sokkal de sokkal jobb:)
2009. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!