Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd elhidegülni? Kezd rosszra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elhidegülni? Kezd rosszra fordulni a kapcsi szerintetek? : S ---->

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok a barátommal. minden happi. anyám kb hónapja csak 7 végén engedi h talizzunk..:S hát ezvan. de olyan furcsa mostanában a telefonban.. ingerült ideges rosszkedvü.. igaz énis folyton bőgök h hiányzik meg minden, de akkoris..mostis hívtam, hogy mikor ér haza, de még 1 óra mert ottmaradt vhol a haverjával.. éss kérdeztem h akkor mikor tali: "majd hívlak"...:S:S tudom h hívni fog, de ez mienmár:SSS nemigaz:S neme annyir a hiányzik és nemtudnék nélküle élni de ez a folytonos távollét.. :S kb már megtanutltam nélküle élni:S ésés de nekem kell ..vay én nemtduom.:S micsináljak?:SSS sztetek un?:'(((( v sak irritálja h folyton sírok csak neki?:S mitcisnáljak?:S L\15


(a barátom 16.)


2009. dec. 11. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Jaj mi az hogy anyád nem engedi h talizz vele?? XDDD

15 éves vagy,anyuka szava nem szent,nem gondolom hogy akármit hazudsz neki nem enged ki a házból...

2009. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem enged ki, bármit mondok. nagyon rossz a kapcsoltunk. még a bboltba se enged le...egyiknap le akrtam menni csokiért. jött az orditás h ugye megint átbaszom? anyám nem enged:S nemis ez a lényeg.. az h milesz\van a kapcsival..:S ha ma talizunk már sztem örülni se fogk tudni olyan rossz kedvem van:((((
2009. dec. 11. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet a srác unja, hogy anyád ilyen. De lehet te váltottad ki muterodból, hogy nem bízik benned. Szerintem egyszerűen menj le, azt anyád meg örüljön hogy visszamész. Ettől eltekintve, ha lehet beszélgetés útján oldjátok meg édesanyáddal. Mondd meg neki, hogy szerelmes vagy és szükséged van a taasztalatszerzéshes erre a kapcsolatra. Amúgy lehet a pasid miatt nem enged. Lehet a barátod nem kompatibilis a kedves szülő elképzeléseivel. Erre is gondolnod kell.

Üdv: F/24

2009. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A bizalmatlanságot én váltottam ki, ez tény. Anyu utál engem, ezt napi többször visszhangoztatja... utál mint embert.. és azt mondta, h ő lvezi h ő itthon a főnök és ezért csinálja ezt.:S de ha lelógok\feljön, akkor 7végén se negedi már:SSSSS mit tegyek?:S
2009. dec. 11. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Én öngyilkos lennék ha ilyen anyám lenne.

Tedd ezt te is.

2009. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi..
2009. dec. 11. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!