Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet azért van ez mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért van ez mert nem szeretek szájjal kényesztetni?

Figyelt kérdés
az utobbi időben kevésbé kívánom a barátomat legutóbb mikor belementünk a dologba könyörgött nekem hogy kényesztessem szájjal deh én nem szeretek "szopni":S nem tehetek róla..beszéltünk már erről régebben egy párszor megcsináltam neki mert megkért deh legutóbb csinátam egy picit és semmi kedvem nem is volt hozzá egyszerűen nem szeretem ezt a dolgot.msnen mondta h már nem bír magával oda lent.és mikor megláttam h ezt írta nagyon rossz érzés fogott el:S nem tudom mire véljem.pedig nagyon szeretjük egymást.
2009. dec. 11. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor csináld kézzel.
2009. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy azt gondolod, hogy attól mert szopsz kevésbé tisztelnek. Ahelyett, hogy élveznéd, hogy örömet okozol a párodnak, attól félsz, hogy majd nem lesz hatalmad és teljesen alárendelődsz a barátodnak. Ez nem így van. Ezek mély lelki dolgok.
2009. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy rossz illatú/ízű lennt? Vagy gátlásaid vannak valami miatt? Vagy nem bízol meg benne még eléggé? Vagy az első barátod és félsz hogy rosszul csinálod neki? Ő szokta neked csinálni? Vagy nem szeretnéd lenyelni? Mert akkor illendő lenne visszafele is...Vagy félsz hogy nem tudod kielégíteni úgy? Esetleg még fiatal vagy és nem érzed helyesnek?
2009. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

azt mondja hogy nagyon jól csinálom,nagyon szereti,ő ink.újjazni szokott engem deh amúgy igen még elég gátlásos vagyok,remélem majd teljesen elmúlik idővel:)

mikor van bennem alkohol akkor simán meg csinálom neki,amúgy igen eléggé zavar a szaga is..

2009. dec. 11. 14:21
 5/8 A kérdező kommentje:
*az íze zavar az előváladéknak.nem szokott a számba élvezni.
2009. dec. 11. 14:22
 6/8 anonim válasza:
nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de szerintem még nem vagy felkészülve a szexuális életre.
2009. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért mert nem szeretek szopni..:)lol
2009. dec. 11. 16:41
 8/8 anonim válasza:
Is. És a helyesírásod is szörnyű.:)
2009. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!