Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, hogy egy lánynak folyton az eszében járok?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy lány, aki úgy érzi, minden nap "vele" vagyok, pedig nem, hogy minden nap "keresem", pedig csak ritkán. :)

Régebben nagyon kedvelt, én is Őt (bár én még mindig), de csináltam valami rosszat, és azt mondja "megutált". És múltkor fél füllel hallottam, hogy úgy érzi minden nap keresem, folyton a fejében vagyok, nem nagyon tud kitörölni magából, velem hasonlítgat embereket, srácokat össze. Néha szoktam keresni, extrém módon bunkó velem, de néha Ő szokott, és olyankor kedves. De mindig megjegyzi, hogy 'nem vagyunk jóban'! Elvileg utál, szeretné, ha eltűnnék örökre, de gyakran van, hogy 1-2 hétig nem keresem, és akkor is úgy érzi, hogy "Vele vagyok". Minden közös dolgunkra emlékszik... Most vajon ez jónak számít, vagy rossznak? :D

19 éves srác, 15 éves lány


2009. dec. 11. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
jaj 15 éves kislány..mit vársz..tetszel neki, de teszi az agyát, mert nem tudja, mit akar:)
2009. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan.Biztos hogy tetszel neki!

17/L

2009. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így van :) kislány, aki maga se tudja eldönteni, mit akar....nagyon tetszel neki, valszeg rajong érted(ennyi idősen még nem nagyon beszélhetünk szerelemről), és azt hiszi, hogy ezzel a kis színjátékkal jobban felkelti a figyelmed, minthogyha egyszerűen csak kimutatná, hogy tetszel
2009. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na de akkor miért küld el, miért bunkó velem, ha én keresem? Nem esik ám jól nekem
2009. dec. 11. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tud mit kezdeni az érzelmeivel. Nem tudja kezelni őket. Szeret téged, de nem tudja, hogy hogyan kell szeretni. 15 éves lány azért az necces...
2009. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mmm... Akkor most mit csináljak Vele? :D
2009. dec. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!