Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes lenne egy...

Szerintetek érdemes lenne egy olyan lánynak, aki folyton copfban hordja a haját, egészen kicsire levágatnia? (kép)

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy eléggé két szál hajam van...:S Nagyon tetszik ez pici haj,ami Natalie-nak is van,és nem is attól félek,hogy nem állna jól,csak attól,hogy később megbánnám.Én nagyon szeretem copfban hordani a hajamat,csak néha kiengedve is jó lenne,de szinte azonnal összetapad és nagyon kevésnek látszik.Sok idő telne el,mire újra copfban hordhatnám? ez lenne az a frizura,amire gondoltam [link]
2010. máj. 13. 16:57
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] ez talán jobb link...
2010. máj. 13. 17:01
 2/7 anonim ***** válasza:
kérdezz meg egy fodrászt, így fejforma nélkül nehéz megállapítani, jól állna e.
2010. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdésem az volt,hogy érdemes-e levágatnom picire a hajamat,ha úgyis mindig copfban van...
2010. máj. 13. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágasd le de ez az én véleményem:]
2010. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia:)

hááát nehéz kérdés...nagyon gondold meg, mert nem kevés idő mire újra megnő (vagy nem tudom mennyire nő gyorsan a hajad), és ha annyira kevés hajad van, akkor nem-e látszódna röviden is...

szerintem is pl. így neten érdemes lenne pár fodrászt megkérdezni, illetve ha van fodrászod, akkor tőle, mert ő jobban látná...és olyantól persze, aki megbízható és nem irigy:)

amúgy vannak ma már megoldások a kevés hajra, dúsítás ilyesmi:)

sok sikert:)

2010. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen nem tetszik, de neked kell, hogy tetsszen. Szerintem semmi fazonja nincs.

[link]

Ez jobb szerintem.

[link]

Vagy ez. Amelyik mindenhol egyforma hosszú, az nem jön be.

2010. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én biztos hogy nem vágatnám le olyan rövidre. ha kevésnek tűnik, használj dúsító sampont, túrj bele. ésha nagyon hosszú, akkor vágasd le kb. váll alá érőre. mert sztem rövidebben többnek látszik.

én tuti megbánnám ha levágatnám.

barátnőmnek is hosszú haja volt és kevés..levágatta, de nagyon megbáánta. és nagyon lassan nől neki vissza mostis váll alá ér neki kicsivel pedig elég régen vágatta le. :S de mondjuk erre a mindennapos hajvasalás is rátesz neki. :S:S

2010. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!