Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mennyire fontos hogy a pasijukat az orruknál fogva tudják vezetni, és hogy papucs legyen az illető?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallod,nekem annyira,hogy elvárom,ha szólok neki,vonyíts kutya,hát vonyítson,mert én mondtam!!! :-D Jó,vannak nők,akik elvárják,és vannak,akik nem.Ez attól is függ,kinek mi a papucsság.A basz@tlan,irigy ku...nak már az is papucs,aki megtesz mindent,hogy a barátnője jól érezze magát.Holott valójában csak figyelmes,nem papucs.Nekem az a papucs,aki vakon ugrik a nője minden szavára,még akkor is,ha nyilvánvaló,hogy egy dirigálós ribivel jár.
2009. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fontos. Sőt irritál, ha minden szavamra ugrana a barátom. Én se ugrok az ő összes szavára, tehát én sem várom el, hogy ugorjon. Szeretem ha van véleménye. A páromnak van is és ha valami nem úgy van, ahogy gondolja akkor meg is mondja. Ugyan ez fordítva is igaz. Szerintem egy kapcsolatban amennyire lehet legyen meg mindkét félnek az egyénisége. Értsenek egyet, de nem muszáj, hogy mindenben így legyen.

21/L

2009. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen papucs a párom.Legyen saját önálló véleménye,nem kell mindenben egyetérteni,unalmas lenne.Ne ugorjon minden szavamra,de ezt ő se várja el :) Szóval mint úgy minden a kapcsolatokban adok-kapok-on múlik. Ne legyen az, hogy az egyik fél mindent megtesz a másikért, míg a másik le se sz@rja :)

17/L

2009. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéne válogatja. Erre rá kell érezni, hogy ki és melyik fajta. :)
2009. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én papucs vagyok és lesz.rom xDD 17/L
2009. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én elég karakteres lány vagyok, viszont nagyon tudom utálni a saját kapcsolatomban a papucs effektet. Egyszerűen irtózom a döntésképtelen férfiaktól. Úgyhogy, ha észreveszem, hogy papucs, akkor egyből repül. Meg egyébként is, legyen már annyi tartása egy férfinak, hogy nem hagyja magát papuccsá tenni.
2009. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudjátok,én rendkívül határozott jellemű csaj vagyok!Ha a pasi ellenkezik velem,akkor az nem tetszik,ha meg papucska,az nem tetszik!Lapátra is teszem ám mindet!Nem is értem,miért nincs barátom 30 évesen,jajj,pedig én annyira határozott jellem vagyok! :-)
2009. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!