Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Beszéljek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beszéljek vele Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy van egy évfolyam társam aki nagyon tetszik,már régóta.egész jó barátok vagyok,sokat szoktunk beszélgetni,röhögcsélni.de mindig van barátja,amikor nincs(nagyon ritka és kevés ideig) akkor pedig nem merek beszélni vele.Mit tegyek?:S beszéljek vele úgy h még van barátja?:S vagy hagyjam? 17F és L
2009. dec. 10. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

amikor van barátja akkor ne beszélj vele arról,hogy tetszik

ha nincs neki, akkor elhívhatod sulin kívüli programra vagy egy buliban próbálj közelebb kerülni hozzá

de szerintem egy szerelmi vallomással letámadni nagyon nem jó ötlet, inkább csak dicsérd meg,hogy milyen csinos ma vagy jól áll rajta ez a felső... ilyenek:) de ezeket akkor is mondhatod, ha van pasija, ez nem nyomulás, csak tudtára adod, hogy jól néz ki szerinted

2009. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Inkább ne.
2009. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"mindig van barátja,amikor nincs(nagyon ritka és kevés ideig)"


tudod kellene a kutyának egy ilyen rib.nc. téged is lecserélne secc-pecc alatt

2009. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Ez a lány vagy trófeagyüjtő, vagy képtelen megállapodni. Elég nagy esély van rá, hogy téged is ejtene kis idő után. Nem éri meg szerintem a próbálkozást. De te tudod. Amennyiben mégse tántorít el ez téged, akkor én is azt mondom, hogy akkor hozakodj elő a témával, mikor épp nincs senkije (de siess, mert valószinüleg nem tart sokáig ez az idő...).
2009. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat!!! Sokat segítettek:)
2009. dec. 11. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!