Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak csak a szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak csak a szexre kellettem. Beszéljek vele, ugy értem ugassam le, vagy inkább soha többet ne beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Nekem csak annyit mondott hogy nem szerelmes már belém,de másoktól hallottam hogy csak a szexre kellettem neki,és nem is szeretett soha.Hazudott is nekem,többször mondta hogy nem hazudik ez ügyben,meg hogy szeret,stb.Átvágott és becsapott.Azóta nem is beszéltem vele,és nem tudom,hogy kérdőre vonjam e,vagy hagyjam a fenébe.Vagy a barátinak mondjam csak el?
2009. nov. 3. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mennyi idő után feküdtél le vele amúgy? Szerintem meg hagyd:S
2009. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe lejáratnám, minden haverjának elmondanám, hogy egy fatökű. Ami nincs is messze az igazságtól. Az egypatronos pasik mind azok, mert többször nem kellenek..:D
2009. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem fekürtem le vele soha,mert éreztem,hogy nincs minden rendeben,de ő mindenkinek azt hazudta,hogy lefeküdtünk.Amikor ezt megtudtam,nagyon összevesztünk,nemszóltam hozzá,utána meg jött a szeretlek dumával,amit elhittem.Utánna találkoztunk,nem akartam lefeküdni vele rögtön,és ezért dobott....
2009. nov. 3. 08:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egyértelmű helyzet. hagyd a fenébe. és ha már ő mindenkinek elmondta, hogy lefeküdtetek, te hozzátehetnéd, hogy csak próbáltatok, de a drágának problémái vannak a farkával..:)
2009. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem azt kellett volna írnod, hogy "A barátomnak csak a szexre kellettem"

mert ez azt jelenti hogy szexeltetek

2009. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod h nemis feküdtetek le úgyse fogja elhinni neked senki. A barátainak + hiába mondod el h csak a szexre kellettél neki, nemtom ezzel mit akarsz =) Én is jöttem már össze csak ezért csajjal, haverok nagyon jól tudták, leszаrták, max. röhögtek rajta egyet h mijen láma a csaj. Ennyi a haverjai emiatt nem fogják megutálni mert téged átvert XD

Sztem akk jösz ki a lehető legjobban a szituból, ha hagyod a fаszba, hallgacc és minél gyorsabban elfelejted.

16/F

2009. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát a szexre kellettem VOLNA,bocsi csak még eléggé kivagyok és írni se tudok rendesen.

Az meg hogy nem hiszik el hogy nem feküdtünk le,nem biztos,mert amikor legelsőnek hazudta ezt mindenkinek,és össze vesztük,akkor bevallotta mindenkinek hogy hazudott,és nekem van igazam,és nem feküdtünk le...most meg csak egyik havrjának vallotta be ezt,a többieknek mást mondott.Mind1. szerintem is hagyom kéne,csak kíváncsi voltam a véleményetekre.Csak nagyon fáj,mert azelőtt a legjobb barátok voltunk és még ő nyavalygott nekem,hogy alig vannak barátai,meg mindenkivel olyan jóban aakr lenni mint velem....:(

2009. nov. 3. 09:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyen alakkal nem érdemes foglalkoznod!!!

Nem érdemel meg téged!

Egyébként meg mit is mondhatna a haverjai előtt?!...hát persze,h azt,h "megvolt!" !!!

Aki valótlant állít,az lapát azonnal,nincs mit megmagyarázni ezen! Fel a fejjel!!! :O)

2009. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

9:16 vok

Azér nyavajgott mer fel akart szedni =)


"A lányok az orgazmust szinlelik, a fiuk minden mást" Örök szabály XD

2009. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ugyan már, mi a rossz a szexben? az persze teljesen rendben van, amikor ti nők egy faszi lelkét használjátok csak és lóf.szt se adtok cserébe.
2009. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!