Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 14éves lány ő 22éves pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 14éves lány ő 22éves pasi. Mit ncsináljak?

Figyelt kérdés

Én 14 ő 22 én lány ő fiú...

Nagyon szeretem és most végre összejöttünk...

Már nyár óta szeretem...

És lefeküdtünk egyik nap de ő nagyon sok lánnyal csinálta és nem hiszem h számított neki meg azt se hogy szeret engem csak velem van...

De én nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni...

És mindent megtennék érte hogy velem maradjon...

De viszont többször kért tőlem pénzt és én persze adtam neki...

Nem tudom hogy mit csináljak elöbb vagy utobb elfog hagyni és ettől félek...


2009. dec. 10. 16:31
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én is voltam már szerelmes,tudom milyen...Csak úgy érzed hogy nehéz,utána csodálkozni fogsz,hogy mennyivel jobb nélküle...De nem is értem hogy lehet olyas valakti szeretni,akiről tudod h kihasznál...szerinted egy 22éves pasi mit szeret egy 14éves lányban?!A testét és a pénzét maximum..mást nem...ugyhogy felejtsd el szerintem,te is jobban jársz...és most dobd ki,mielőtt még jobban beleszeretsz,még több fájdalmat okoz,és még nehezebb kidobni...Te döntésed..de én már biztosan szakítottam volna,akármennyire is szeretem...
2009. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Felejtsd el!
2009. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

ekkora naiv nunit :P

a srácnak tényleg max respect, tuti pedobeares!

2009. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Mára már szakított velem már 5 napja először nehéz volt de most már könnyebb és van neki új barátnője...
2009. dec. 23. 13:04
 25/25 anonim ***** válasza:
hát ez várható volt
2009. dec. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!