Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 14éves lány ő 22éves pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 14éves lány ő 22éves pasi. Mit ncsináljak?

Figyelt kérdés

Én 14 ő 22 én lány ő fiú...

Nagyon szeretem és most végre összejöttünk...

Már nyár óta szeretem...

És lefeküdtünk egyik nap de ő nagyon sok lánnyal csinálta és nem hiszem h számított neki meg azt se hogy szeret engem csak velem van...

De én nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni...

És mindent megtennék érte hogy velem maradjon...

De viszont többször kért tőlem pénzt és én persze adtam neki...

Nem tudom hogy mit csináljak elöbb vagy utobb elfog hagyni és ettől félek...


2009. dec. 10. 16:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
úristen....ez a pasi alaposan ki9hszanál téged. nincsen benned büszkeség és tartás? szörnyen megalázó az amit veled csinál. te ezt nemérzed? az pesig még megalázóbb h te mindent megteszel azért h veled maradjon. hatalmas csalódás fog érni, mert nemsokára ő fog kidobni téged, minden szó nélkül. akkor aztán lelkileg teljesen összefogsz törni.
2009. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
de előtte a zsebpénzeden él majd.tiszta haszon neked a faszi.legyen már eszed kisanyám,nő vagy ez egy ajándék!
2009. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
még erősen gyerek vagy, de hülye ne legyél. ha tudod, hogy nem szeret és csak kihasznál NE legyél vele. akár szereted, akár nem, ez így nem működik, vess véget a kapcsolatnak. ha már a szüzességed odadobtad neki, legalább a büszkeséged őrizd meg...
2009. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, lesz más, hidd el. Dobd ki, jobbat érdemelsz! Sok szerencsét! 17/L
2009. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

olyan kicsi vagy még és így 14 évesen nagyon gyermeteg a lelked és ez a pasi nagyon összefogja törni a szíved....

sajnos előbb utóbb elfog hagyni és keres magának még egy olyan szerelmes kislányt mint Te...

de ne hagyd hogy kihasználjon!!!

22 éves és tőled kér pénzt ???te még gyerek vagy nem is dolgozol....milyen ember az ilyen?

(ne haragudj,tudom hogy te szereted)de hidd el nem ő érdemli meg ezt a szerelmet amit nyújtasz neki...vannak olyanok akik biztosan úgy szeretnének viszont,ahogy azt te megérdemled.ne hagyd hogy mégjobban kihasználjon!!!tudom fáj de hidd el most még nem olyan nehéz abbahagyni ezt a kapcsoltatot.gondold át te tényleg erre vágysz amit tőle kapsz?csak az ágyba olyan nagylegény...gondold át...

2009. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%

Ha ezt 1év múlva visszaolvasod majd,amit írtál,akkor csodálkozni fogsz azon hogy hogy lehettél ilyen naiv:)

Dobd ki,jobbat fogsz találni,ő csak kihasznál...Pont fordítva kéne,pont neki kéne rajongania érted,ha minimálisan is kellenél neki,ezt lásd be.Még csak 14vagy..amúgy is ez megrontás...8év az nagyon sok...főleg ilyen fiatalon...annyi más fiú van,annyiszor leszel még szerelmes:)(És nem reménytelenül,mint most)

2009. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
kislány vagy még, az az igazság. a pasi meg szégyelje magát.
2009. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Már nagyon sokszor összetörtem miatta...

Meg hagyott ott más miatt de végülis most MÉG velem van...

És köszike mindenkinek:)

2009. dec. 10. 16:50
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Kis csacsi. Ha bírod pénzzel biztos melletted marad.De én a helyedben hagynám a fenébe, mert ez nem szerelem.


Rohadtul kihasználja a naivságodat.

2009. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
Mekkora király a csávó, max respect! :D
2009. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!