Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor úgy érzem, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor úgy érzem, nem is szeret. Igazam lehet?

Figyelt kérdés

Mikor ott vagyok vele élőben, akkor teljesen odavan értem, de mikor msnen beszélgetünk, akkor alig ír, és ha ír is, csak ritkán, és nem látom, hogy élvezné a beszélgetést. Meg személyes üzinek sincs kiírva neki semmi (pl. szeretlek, vagy vmi szív:D)... bár még csak pár napja járunk, de akkoris. Pedig járás előtt még tökjól elbeszélgettünk, folyamatosan írtunk egymásnak, nem volt olyan, hogy kussvan.:S Lehethogy nem is szeret? De ő akart összejönni... És eddig mindig talizni akart, de ma taliztunk, és azóta még meg se említette, hogy mikor talizhatnánk újra.:(

16/L


2009. dec. 9. 21:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Már sok csalódás ért, és félek, hogy elhagy majd valaki másért.:'( Azt nem bírnám ki megint.:S
2009. dec. 9. 21:59
 2/8 anonim ***** válasza:

legyél egy kicsit türelmesebb. nem kell a másik nyakán lógni állandóan. Nyilván elég volt neki a találkozó napközben, este nem akart beszélgetni. Miért olyan nagy baj ez? hagyd hadd csinálja amit szeretne. Várd meg amíg megint keres.

Nagyon tini vagy :)

2009. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fiúknál szerintem nem is jó, ha személyes üzibe szíveket írogatnak. Most, hogy együtt vagytok, és élőben több alkalmatok van beszélgetni, nem furcsa, hogy msnen kevesebbet írtok. Örülj, hogy nem fordítva van. Szerintem ne legyél vele ennyire gyanakvó, élvezd a kapcsolatot =]

Ha ma találkoztatok, akkor egyből kérdezze, mikor lesz a következő? Hagyj neki egy kis időt, szerintem. Biztos van saját élete is, barátokkal, családokkal, napi rutinnal, ne akard ebből kiszakítani, csak mert összejöttetek.

2009. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leírtad a sztorimat. Ugyanettől féltem, be is igazolódott.
2009. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a ponyvaregényben van egy dialógus,amiben Mia ecseteli hogy van két ember közt a kínos halgatás,és onnan tudod hogy valaki igazit találtál hogy kussoltok percekig,és jó lesik aközös halgatás
2009. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hány éves a barátod?
2009. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátommal is ez volt, és kiderült a nagyon egyszerű magyarázat: amíg nem jöttünk össze minden kapcsolattartási módot keresett, élvezte az msn-es beszélgetést is, de később elmondta, hogy egyébként mindig is utált msn-en beszélgetni, mert szerinte az túl távoli, nem a kapcsolattartás megfelelő módja, és csak akkor használja, ha máshogy nem tud valamit megbeszélni. Azóta is együtt vagyunk, az msn-t hanyagolva, szóval nem kell a legrosszabbra gondolni.:)
2009. dec. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lazíts. a pasik nagy része rühelli az msn beszélgetést. egyszer én is céloztam abarátomnak, hogy jól esne, ha többet írna rám, és nem érette, miről beszélek... azt mondta, hogy alapvetően ő szarik az msnre, fellép, aztán jó ha 2 óránként ránéz... sztem nála is ez van. csak mi nők tulajdonítunk az ilyesminek ekkora jelentőséget. ha élőben jól megvagytok, akkor nincs baj.
2009. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!