Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bika csillagjegyhez mi illik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bika csillagjegyhez mi illik?

Figyelt kérdés
30/F
2009. dec. 9. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
tehén
2009. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy barátnőnek melyik csillagjegy "passzol"?

Azt olvastam, hogy a Szűz és a Bak. Állítólag a Kos a legrosszabb. A helyzet az, hogy én bika vagyok, a barátom pedig kos. Nem azt mondom, hogy nincsenek nézeteltérések (eléggé forrófejűek vagyunk mindketten), de minden oké.

2009. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Piros kendő :)
2009. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tuti hevesen fog reagálni rá :D
2009. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez 1nagy baromság
2009. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddig is lehetett tudni, hogy a horoszkóp kamu, de már bizonyíték is van rá évek óta, így már a leghülyébb ember is felfoghatná, hogy ezeknek semmi értelmük
2009. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20:18 én még kisdobosnak érzem magam szóval kék kendö! de azért köfi!
2009. dec. 9. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:

az én barátom bika én pedig rák vagyok, és nagyon jól kijövünk :D <3 (párhoroszkóp is jókat ír)

bár szerintem, a horoszkópok vagy igazak, vagy nem.. voltmár olyan hogy beigazolódtak a dolgok, és rám is illik a rák jellem.. de ne aszerint legyen barátnőd hogy milyen csillagjegyű :)

2009. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

általában szűz kos ..de ne ez alapján válassz partnert:) de ha még is túl kiváncsi vagy:

[link]

:D

2009. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!