Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél velem másképp ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél velem másképp ha a haverjaival van?

Figyelt kérdés
annyira rosszul tud esni ha a haverjaival van és csúnyán beszél velem...állandóan cseszeget vmivel.most balcsin van és felhívtam de nem bír 1*űen normálisan beszélni velem.állandóan poénkodik főleg azzal h megcsal amit h nem tesz meg remélem de akkoris rosszul esik mintha csak bosszantani akarna.én szívemet lelkemet kiteszem érte tökre várom már h hazajöjjön de direkt maradnak még 1 napot...mert nem akarnak hazajönni!holnap este jön hozzám de nem tom már nem is várom annyira pedig eddig nagyn vártam de már nem...nem szükségem arra h folyamatosan piszkáljon vmivel amit szerinte szeretetből tesz...sztem a szeretetet nem így kell kifejezni!több* mondtam neki h idegesítő már néha amit csinál de folytatja.szakítani nem akarok mert nagyon szeretem de nem tom mi van velem már nem is várom annyira h jöjjön.jah arra még kitérek h volt olyan mikor egyedül volt a szobában és akkor hívott fel akkor viszont nagyon édes volt...becézgetett meg mondta is h szeret de a barátai előtt miért nem tud normális lenni?nem kell h kimondja h szeret mert cikinek tartja v nem tom,bár ha szeret akkor megtenné.teljesen össze vagyok zavarodva:\'(
2008. júl. 20. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Játssza az eszét a haverok előtt! Azt hiszi, a haverok lenézik, ha normálisan kezel!
2008. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy 1. éretlenség 2. bunkóság 3. szerepjátszás, amit művel ha telefonon durva veled, amikor a barátaival van, és kérd meg, hogy legyen ugyanolyan normális és természetes, mint amikor ketten vagytok.


Azt viszont ne várd el, hogy a telefonba "aranyos" v. "édes", vagy "udvarlós" legyen, meg hogy úgy becézgessen, mint amikor ketten vagytok, mert az meg csak rátok tartozik, és a haverjai előtt lehet, hogy kínos, akkor is, ha őszintén szeret



férfiszemmel

2008. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A haverok előtt játssza a nagyfiút,nehogy kicikizzék gondolom,vagy beszólongassanak neki...Beszélj vele erről.
2008. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mást mondani mint az előttem szóló, csak azért írok, mert együtt érzek veled... Úgy tűnik a barátodnak még fel kell nőnie hozzád, és a kapcsolatotokhoz...
2008. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

nem várom el h a telóban becézgessen mikor a barátival van persze.csak lehetne picit kedvesebb nem ilyen lekezelő vagy nem is tudom.fura de mondom neki megint h nekem ez rosszul esik hátha veszi majd a lapot...

2008. júl. 20. 23:54
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Baromi egyszerű a megoldás: nem mész oda vele ahol a haverjai vannak. Senki nem fog csöpögni a haverjai előtt mert röhelyes.
2008. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a barátod? Mert így kb. a 12 éves hülyegyerekek szoktak viselkedni (rajtuk ált. segít egy kibaszott nagy tökönrúgás vagy nyakleves, vagy esetleg ha veszel neki egy matchboxot, hogy tudjon mivel játszani a kis hülye). Ha pedig egy felnőtt férfi (18 év feletti) így viselkedik, az meg egyszerűen szánalmas - nem érdemes vessződni vele. Én a helyedben megkérdezném tőle, hogy az ajtón vagy az ablakon szeretne-e repülni, aztán csókolom.
2008. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
érdekes. akiket én ismerek, mind szokták piszkálni a barátnőjüket, de kedvesen és nem durván, és szeretik őket, nem tartják cikinek. az aki cikinek tartja éretlen. tök olyan mintha szégyellné az érzéseit. majd így kéne vele is beszélni barátnők előtt és látnád, hogy rosszul esik neki. beszéld meg vele, mást nagyon nem tehetsz. mondd el, hogy ez neked szarul esik. sok sikert
2008. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!