Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagytok tisztában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok tisztában azzal pityókásan, hogy mit mondtok?

Figyelt kérdés

Ősrégi történet miatt kérdem, utólagosan is kíváncsiságból.

Hogy mi a konkrét sztori hozzá, az talán nem is fontos, a kérdés anélkül is érthető szerintem. :)


2009. dec. 9. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
pff jó kérdés. Én néha túlontúl tudatomnál vagyok és mindenféle hülye matematikai állandókat szokok akkor mondogatni. Ha már az sem megy akkor ott van végem...Viszont ált. mindenre szoktam emlékezni, nem vagyok az az emlékezetkiesős típus.
2009. dec. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok mindig. Csak épp pityókásan azokat a dolgokat is kimondom, amiket józanul inkább eltitkolnék, mert úgy illik/ciki kimondani, valamint pityókásan nincs kegyes hazugság sem. Emiatt néha fogom a fejem utána (pl. barátnőm vérig sértődött, mikor közöltem vele, hogy a kutyája - valami mopsz vagy mi - nagyon, de nagyon ronda).

21/L

2009. dec. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen bevallottam az akkori (első) barátnőmnek hogy nős vagyok :) - Na ennyire :D Azóta megtanultam kultúrinni,bár volt hogy olyan csajt fűztem akinek bejövök,ő meg nekem nem - utólag kínos volt semmissé tenni a dolgot
2009. dec. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
02:05-ös, azt hiszem a te válaszod az, ami leginkább abba a témába vágott, ami miatt most feltettem ezt a kérdést. :)
2009. dec. 9. 02:21
 5/5 anonim ***** válasza:
A pia az csak megoldja a nyelvet, kifejezi a belső rejtett énedet, legalább is ezt szokták mondani, tehát akkor teljesen tisztában vannak vele mit mondanak, de nincs csúnya nő csak kevés pia, és ha kicsit nagyon pityókás az illető, arra már másnap nem igen fog emlékezni. Nem tapasztalatból beszélek , mert én nem iszom, de ezt mondják.
2009. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!