Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs tisztában vele mit akar!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs tisztában vele mit akar!?

Figyelt kérdés

Tehát 5. randin vittem a lánynak rózsát elmondtam neki hogy szeretem mondta hogy ő is minden rendben ment beszéltünk telón és rá 1 nappal msn-en kérdezi hogy mi bajom mert hogy nem olyan vagyok mint szoktam tegyük hozzá semmivel sem voltam másabb mint általában .

Később pedig azt írta hogy össze van kavarodva és nincs még tisztában az érzéseivel.

Nem tudom hirtelen miért változott meg minden:S


2011. jún. 27. 12:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy van neki valaki srác, aki eddig bejött?

Elképzelhető az is, hogy fél attól, hogy meg fogsz változni. Az is lehet, hogy korábban voltak csalódásai és ettől fél, hogy másabb leszel később.

Beszéljétek ezt meg mindenképp személyesen, mondd el, amit itt írtál le, hogy nem tudod, hirtelen miért változott meg minden. Biztosan megtaláljátok majd a választ. :)

2011. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 mimano ***** válasza:
Ez ilyen...türelem és kitartás!
2011. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bene van hogy van valaki más:S azt is tudom hogy sokat csalódott állandóan ezek agyalok hogy mitől változtak meg a dolgok aludni se birok nagyon :(
2011. jún. 27. 12:30
 4/20 anonim ***** válasza:

a lányok ilyenek, mindenbe mindent bele látnak, és komplikálnak!:)

egyébként... 5. randin szerelmet vallani? előtte is ismertétek egymást? ha nem, akkor nekem kicsit hirtelennek tűnik, de lehet én vagyok a földhöz ragadt:) szóval nem lehet, hogy megijedt?

23N

2011. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

a lányok ilyenek, mindenbe mindent bele látnak, és komplikálnak!:)

egyébként... 5. randin szerelmet vallani? előtte is ismertétek egymást? ha nem, akkor nekem kicsit hirtelennek tűnik, de lehet én vagyok a földhöz ragadt:) szóval nem lehet, hogy megijedt?

23N


kb 2 hónapja ismerem igazán elsőnek ö írta nekem sms ben és hogy nekem kell majd kimondanom ha úgy érzem tessék én kimondtam és ez lett:S

Lehet hogy megijedt nem tudom .

Azt mondja hogy ugyan úgy hiányzok neki mint eddig de én ezt valahogy nem tudom elhinni:S

2011. jún. 27. 12:48
 6/20 A kérdező kommentje:
hopsz véletlen bemásoltam amit írtál
2011. jún. 27. 12:49
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát ha volt csalódása, akkor egyértelműen fél. Beszéljétek meg mindenképp. Menjetek el valami csendes, nyugis helyre, kávézóba vagy teaházba, akár hozzájuk vagy hozzátok és tárgyaljátok meg ezt a helyzetet. Fogd meg a kezét, nézz a szemébe, és mondd, hogy szereted.

Hogyha tetszik neki más valaki is, akkor kérdezd meg, hogy biztosan akarja-e veled a kapcsolatot, mert még most mondja meg, mielőtt a mostaninál is jobban beleszeretsz.

Hagyj neki időt, hogy mindent alaposan átgondolja, aztán egy újabb beszélgetést tegyetek és úgy már biztosan meg fog oldódni a dolog. :)

Nyugodj meg és légy türelmes!

2011. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

hát szerintem megfogadom a tanácsod és leülök megbeszélem vele jobb tisztázni a dolgokat:)

Köszi a segítséget

2011. jún. 27. 12:59
 9/20 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Sok sikert! ^^
2011. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jún. 27. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!