Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jött oda? Sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött oda? Sok pasi miért nem mer nyitni, amikor tisztában van azzal, hogy van esélye?

Figyelt kérdés
A hétvégén voltunk egy helyen(lényegtelen) ahol elég sokan voltak, 2napig. Ott volt egy srác, akit már többször láttam, és tetszik is. Nem is figyeltem, amikor ismerősöm mondta, hogy nagyon bámul. Ránéztem, meg mosolyogtam meg minden és teremtettem olyan helyzetet, h simán leszólíthatott volna, de nem tette. Kb 2hét múlva újra egy helyen leszünk. Ennyire beszari lenne??? Menjek oda én? Vagy várjak?
2010. ápr. 20. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszari, én is az vagyok. :D Menj oda. :)


20F

2010. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem mindig a félénkség az ok.

pl ha egy pasi tudja hogy tetszik egy csajnak, azért nem megy oda, mert:

1. félénk

2. neki nem jön be a csaj

3. van bnője

4. épp nincs csajozós kedve

2010. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod, van úgy, hogy nem hisz magában (mint én általában), van úgy hogy nézgelődök ,nézgelődök látom hogy engem néz ... na de ilyenkor van az, hogy azért néz , mert zöld ász van a jobb szektorban, vagy mert hülyén öltözködtem fel, vagy mert le van húzva a sliccem ilyesmi. Az azért néz, és rám mosolyog, mert azt akarja hogy leszólítsam nálam az utolsó helyen áll.
2010. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is besz@ri vagyok! Ez van... :D

F/18

2010. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én pont nem vagyok félős, de akkor is... na jó, majd kitalálok valamit, véletlenül nekimegyek ilyesmi...:D
2010. ápr. 20. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is vannak ilyen esetek, de nekem egyszerűen NEM KŐ barátnő. Nekem a sport az életem. És így jobb is. Boldogabb vagyok :)
2010. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hmm hat en azt mondom hogy mikor talalkoztok ezen a helyen koszonj neki esetleg kerdezd meg hogy van es ha latja hogy te nyitot vagy biztosan lepni fog meg ha kicsi felenk is valamit kerdezni fog es akkor mar beszelgettek is utana meg johet atobbi amit szeretnetek
2010. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, a kezdés nem egyszerű dolog. Az ember fél az visszautasítástól.

Érdemes kezdeményezned, ha érdekel a fiú, akár csak azzal, hogy megkérdezed, hogy van. Nálam ennyi elég szokott lenni, hogy átlendüljek a félelmeimen.

Nem egyszerű az élet! :)


Persze, most jöhetnek azok, akik azon a véleményen vannak, hogy a nő ne kezdeményezzen, mert az ribis, meg a pasi legyen FÉRFI. Sokan vagyunk félénkebbek és amíg nem veszük észre, hogy közös a vonzalom, nem is merünk közeledni.

2010. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!