Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lenni a suliban?

Figyelt kérdés
Azt mondta a "barátom", hogy ő suliban nem tud velem lenni a haverjai előtt, mert ők úgyis csak bezavarnának stb. Nekem ez nagyon szar. Így kb. úgy vagyunk az iskolában, mint két idegen, nincs semmi a köszönésen kívül. Jó, én se lesmárolni akarnám, csak megpuszilni, ölelni, vagy beszélgetni vele. Amúgy azt mondja, hogy szeret. Elég sokat veszekedünk, de én is nagyon szeretem őt. Ha buliban vagyunk, simán lesmárol a barátai előtt, de iskolában nem. Amúgy nem járunk még, csak "alakulgat" a dolog. Szerintetek miért ilyen? Miért nem akar töbet suliban? Ez ciki neki?
2009. dec. 8. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ehhez neked kellene őt jobban ismerned, de szerintem nem ciki, ahogy te mondod, csak szétválasztja a dolgokat.

Egyébként meg igaza van, te miért tennéd ki a kettőtök alakuló kapcsolatát cikizésnek, vagy akármilyen megjegyzéseknek?

2009. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre csak a saját véleményem tudom mondani, ami vagy helytálló a barátodra, vagy nem.

Anno nagyon összebarátkoztunk egy fiúval az osztályból, minden szünetben együtt lógtunk (meg haverokkal), és hülyültünk. Még így is szájukra vettek minket, hogy csak barátok voltunk (jóféle cimbik :D). A nyári szünetben végül összejöttünk. Átiratkoztam másik iskolába (más okokból), így semmi "probléma" nem volt belőle, de tudom, hogy a suliban nem szerettem volna felvállalni a kapcsolatunkat (ha úgy alakult volna, hogy abban az osztályban maradok). Mert nekem nincs arra szükségem, hogy buta pi*sák csacsogjanak rólunk az osztályban (pardon, de abban az osztályban sok ilyen volt), és tegyék a megjegyzéseket.

Tehát konkrétan sose szembesültem a problémával, de azt tudom, hogy osztálytárs/iskolatárs tabu, vagy titkos.

2009. dec. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A volt melóhelyemen a szakácsunk és az egyik felszolgáló együtt éltek.Ha láttad volna őket sosem mondod meg.Nem odavaló a dolog és kész.Ha meg nem jártok akkor minek ölelgessen,fogja a kezed stb...?Lehet maradi vagyok de én ezt azokkal csináltam valaha akikkel "jártam"
2009. dec. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!