Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor a barátommal ketten vagyunk (nem suliban) akkor nagyon imádom meg minden, de ha suliban kell lenni ott már kicsit "távolodok" tőle?

Figyelt kérdés
magyarul, nem igazán szoktam neki megengedni azt amit itthon. nem szeretek ott vele "nyalakodni" se tapizni se semmi ilyesmit csak nagyon ritkán. miért?
2008. jún. 11. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ott nem nagyon szeretsz a középpontban lenni. Nem akarod hogy mások is felfigyeljenek arra amit csináltok. Nem akarsz feltűnő lenni.
2008. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert kicsit tartasz attól hogy mit gondolhatnak a többiek...
2008. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan párok akik kifejezetten óckodnak attól, h társaságban "egymásra másszanak", vannak akik úgy gondolják, h ez magánügy és csak rájuk tartozik. Szerintem te még középiskolás lehetsz, ebben a korban szinte minden ciki, lehet, h tartasz mások véleményétől.
2008. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

énis ilyen vagyok: buszon se nagyon engedem a páromnak azt amit otthon. Mert ez rátok tartozik, és nem a külvilágra! egyszerűen így érzed jól magad hogy nem mutogatod a nyelved másoknak.

ez tök természetes! és a barátodnak is magyarázd el szépen, hogy nem kényelmes mások előtt majdnem magadévá tenni a másikat!

2008. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2008. jún. 11. 11:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mit nem engedsz...

mert ha fogdossa a melledet vagy a fenekedet akkor természetes szerintem hogy nem engeded és maradjon otthonra...

de ha már mondjuk egy szenvedélyesebb csók sem lehet akkor az már inkább prüdség

2008. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csókolózni sem igazán szeretek "közönség" elött suliban. A fenekemet szokta fogdosni az nem igen zavar, de ha a melleimet akarja akkor elveszem onnan a kezét.
2008. jún. 11. 12:31
 8/12 anonim válasza:
0%
Azért mert egy frigid picsa vagy:)
2008. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és miért is?
2008. jún. 11. 15:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy frigid!

Szerintem teljesen normális, hogy nem engedsz neki ilyesmit a suliban! Az osztályotoknak semmi köze ahhoz, hogy ti mit hogyan szoktatok csinálni, ez valami olyasmi dolog, hogy a "munkát" nem jó összekeverni a magánélettel. A suliban biztos mindkettőtöknek vannak barátai, tessék velük foglalkozni inkább.

Az pedig szerintem nagyon bunkó dolog, hogy a barátod a többiek előtt markolászná a melledet... Mondjuk lehet, hogy csak azért csinálja, hogy megmutassa a többi srácnak, hogy te az ő nője vagy. A pasiknál van ilyen "hatalom-villogtatás" :)


Nyugi, nem gondolkodsz rosszul, hanem nagyon is érettten! :)

2008. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!