Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lánynak lenni a Kozma...

Milyen lánynak lenni a Kozma Lajos Faipari suliban?

Figyelt kérdés
Az a baj h, szeptembertől mennem kell a Kozmába a bútor technikusok közé.... nos kiderült h, 29 fiú lesz az osztályban és valószínűleg én leszek egyedül lány.Hogy illeszkedjek majd be? Mit mondjak? Hogy mutatkozzak be? Rosz sorom lesz 4 éven keresztül fiúk között? Én csak érettségizni szeretnék ...... Kozmás lányok válaszoljatok.....illletve bárki aki tud valamit erről :'( nagyon kivagyok most ez miatt :(
2011. ápr. 26. 14:24
 1/5 GrizzlyGéza válasza:
A legnagyobb buli. Nem lesz rossz sorod. 4 jó éved lesz. Úgy mutatkozz be, ahogy amúgy is, sozt kész. Nincs ezen mit aggódni.
2011. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én irigyellek. Mi 38-an voltunk az osztályban, ebből 2 fiú. No comment.
2011. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi de annnyira parázok! :( a báttyám is oda járt de hát.... EGYEDÜL! mikor báttyám ballagot összesen 4 osztály volt és 4 osztályból ösz-visz 2 lány volt! :( így bekellet öltözniük a fiúknak is lányoknak! :( szóval..... nem tom..... mondjuk nekem 2 fiú tesóm van és ezért mondják h, biztos jól kifogok jönni velük.... de hát... hogy lesznek a tesi órák??? :o :O :O :O :'(
2011. ápr. 26. 15:38
 4/5 anonim válasza:
miért lakberendezöire jöttél? simán átvettek volna :) akkor te A-s voltál :))te mentél el félévkor
2012. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen de nem fél évkor mentem el. :D összesen 4 nap utánn :DDDDDDDDDDD akkor telt be a pohár mikor közölte a tesi tanárom h, sajna 1,5 éve zárva van a lány öltözö... xD am. meg a lakberendezőre azért nem mentem mert az 0.-ról indult.......... :)
2012. ápr. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!