Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket csináljak amivel elbűvöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket csináljak amivel elbűvölhetem?

Figyelt kérdés
1 hónapja járok a csajjal elég jól elvagyunk csak nem akarom hogy ellaposodjunk szóval valami jó ötletet vagy tippet szívesen fogadnék. :)
2009. dec. 8. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
kezdd el dicsérgetni, udvarolni vegyél neki a kedvenc csokijából, vidd el ide-oda. Attól függ h mit aakrsz elérni, de fetételezem h összejönni. :)
2009. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha már egy honapja együtt vagytok akkor már jöhetnek az olyan helyen simogatások mint pl a melle vagy ott lent szerintem mindenki érti de (pun...). am ruhában gondoltam mert igy érzékelteted azt vele hogy majd többet akarsz töle mint pár honap és igy tuti veled marad és élvezetesebb lesz neki is meg neked is sok sikert nektek rem segitettem
2009. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, sokminden eszembe jut, de első sorban legyen saját bandajel-arzenálotok. Kézfogás, jelbeszéd, ahogy kell. Aztán legyen pár szivatás a tarsolyodban, ami csak azért jó, mert hirtelen komolyan lehet venni, de nem bántó senkire nézve. Közösen nézett filmek, és néha jól passzoló idézetek előszedése.


Ja, és a lényeg: gyönyörködj benne, folyamatosan.

2009. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Egy lányt nagyon sok féle képpen lehet lenyűgözni, csak kicsit forogjanak azok a fogaskerekek :) A lényeg a meglepetés erejében van, és ha valamit adsz neki az legyen váratlan, és egyáltalán ne számítson rá, a nők mindig csípik az ilyesmit, legyen az egy csokor virág, vagy romantikusan csupán egy szál rózsa, vagy egy CD a kedvenc előadójától / lehetőleg nem kalóz verziós :) /. Ha már ezeket is kilőtted akkor valóban jöhet egy kis tipi-tapi, érzékeltetheted vele h többet szeretnél tőle, vagy esetleg egy masszázs olaj, füstölök. Látod ? ezeregy módja van, h gyönyörű kapcsolatban élj :)
2009. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bókolj neki sokat, dicsérd meg mondjuk a szemét (azt nagyon szeretjük ám :P) Kényeztesd; vegyél neki csokit, virágot, légy figyelmes!

Sok sikert! (Y)

2009. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!