Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem a viselkedését?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a viselkedését? Már egy hónapja, hogy külön vagyunk a barátommal! Állítása szerint már nem szeret.!

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton összefutunk egy buliban és ő egy csajjal táncolt én meg barátnőmmel és közben végig engem nézett,majd beszélgettünk és mikor mondtam neki,hogy mondja a szemembe,hogy már nem szeret elfordult és annyit mondott,h nem mondok semmit!Pár napra rá találkoztunk megint és megkérdeztem megint,h szeret e akkor meg rámnézett és úgy mondta h nem,de közben elmosolyodott...!Megváltozott a számom is és mikor rácsörögtem,h másik számom van fel volt háborodva,h nem aznap csörögtem rá,amikor megváltozott a számom!Közben egy másik csajhoz jár,de állitása szerint nincsennek együtt!De akkor mit tudnak majdnem minden nap beszélni több óra hosszáig!?Van még nála pár dolgom és mikor megkérdezem,h mikor tudná ideadni: majd nem tudom még!Azt is sokáig halogatta,h a sajátját elvigye!Ti mire vélnétek a viselkedését?Szeret még vagy nem?Csak játszik az érzéseimmel?
2009. dec. 8. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudok biztosat mondani , de szerintem szeret a fiú .

Legyél nyílt és állj elé és smárold le , ebből megtudod ;)

2009. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!megfoadom a tanácsodat!Szerintem is szeret még...!Tegnap este is telefonban bevágta nekem,h Életem...!Hát ezek szerint csak szeret!nem?!
2009. dec. 9. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem szeret.


Próbáld ki.


Ha mész buliba, szerezz be egy csávót (ha ő is ott van) és előtte táncolgassatok és flörtöljél a szeme láttára!


Ha zavarja, kiakad és szóvá teszi, akkor tuti, hogy nem vagy neki közömbös!


Próbáld ki!


De ne a "smárolóst", azzal csak leégeted, megalázod magadat. Ha nem szeret, az akkor nagyon ciki lenne neked!

Különben is ha téged szeret, miért nincs veled, miért táncol mással?????

2009. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Férfiként egyetértek a másodikkal, rá hallgass!
2009. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!