Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elfelejteni egy lányt. S-e-g-í-t-s-é-g!?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok. Nem tudok elfelejteni egy lányt, nagyon nem megy, ma is vagy 4-5 álmom volt vele. Fáj, szúr, facsarodik a szívem, szinte folyamatosan, fogyok, mint a gyertyacsonk, és szétmar az egész, hogy még barátja is van a lánynak már másfél hónapja. Nagyon jóban voltunk, történt ez-az, de sosem jártunk igazán. Valamit tenni kellene, ez így nem állapot. Más lánnyal nem megy a játék.
2009. dec. 7. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, hobbi, lehetőleg valami agymozgató, mert ha elmész kajakozni attól még tudsz rá gondolni...
2009. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hobbi nem megy, csinálom, de párhuzamosan gondolok lányra. Eléggé gyepálom az agyam, de még akkor is marad energiám rá gondolni.
2009. dec. 7. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Erre nincs mit tenni. Nekem is volt ilyen, egy lányba úgy estem bele, azt hittem már a vég jön. Férjhez ment. Máshoz. Tudom szarul hangzik, de nincs az a viszonzatlan szerelem, ami el ne kopna előbb-utóbb. (De attól még majdnem elájultam, mikor eljött az esküvőn az IGEN. Mert persze ott voltam, mivel barátok vagyunk.) Azután sokkal később megint lement az egész kör elölről egy másik lánnyal, szerelem, más pasi, esküvő, barátság. Jópár év pechszéria volt. Egyikkel se jártam előtte, egy percet sem.


Egyszer eljött az én időm is, elvettem egy lányt és boldogok vagyunk.

2009. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
menj szedj össze egy csajt, legyen digidugi és hipp hopp!
2009. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nincs kedvem, nem bírom. :D Most ez rohadt furán fog hangzani, de már ott voltam egy másik lánnyal, hogy majdnem meztelen, én meg leálltam, nem bírtam... És most ezért nem fogok más lányt is úgy elszomorítani, mint Őt.
2009. dec. 7. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:

jaj milyen férfi vagy te?:DD

hidd el jobb ha megdugsz valakit, elfelejted hamarabb, de gáz lenne ha őt képzelnéd oda!! akkor menj el vmi gyógyihoz hogy segítsen:D

2009. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

attól függ h most milyen kapcsolatban vagy a csajjal...

sztem mindenképpen kérdezd meg tőle h meg lehetne -e próbálni mégegyszer...

és h lett vége??

2009. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak az idő segít ilyenkor. próbálj keveset lenni a közelében, úgy gyorsabban megy a felejtés. Látod, igaz a mondás: "fáj a szívem érted", szó szerint. nekem is volt egyszer ilyen, egy fiúval... 25L
2009. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy megutált. Mármint, amit szeretett bennem, azt megutálta. Utána még próbálkoztam jópárszor megkeresni. Általában le se szart. Meg hisztizett ott nekem, hogy elrontom a napját, hogy képzelem ezt. Aztán már egy-két hete nem foglalkozom vele, vagyis nem foglalkoznék vele, de annyiszor álmodok, hogy én ezt már nem bírom. Múltkor fent voltam skypeon, bejön hozzám, elkezdi: miért adsz minden nap életjelet magadról. Na ott aztán néztem nagyot. Nem is kerestem két hete. Erre azt mondja, de akkor is úgy érzem, hogy ott vagy...
2009. dec. 7. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!