Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres magának másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres magának másik lányt? Nem igaz, hogy nem tudja elfelejteni! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy srác. 23 éves, 4 éve ismerem, és 5 és fél évet volt a barátnőjével. Nekem mindig iszonyatosan tetszett, de amíg megvolt a barátnője, azért nem, miután már nem volt meg, maga alatt volt, és azért nem mondtam el neki. Már több mint 1,5 éve szakítottak,én el is mondtam neki már mit érzek, de azon kívül hogy néha találkoztunk, elmentünk sétálni meghívott egy akármire,nem történt köztünk semmi. Azt hittem majd idővel, talán közeledik, aztán megtudtam, hogy még mindig a volt nőjéhez jár vissza, általában vele van délutánonként, őt viszi jobbra balra, neki ugrik ha valami baja van.Zavar azért, mert én szívemből szeretem, bármit megadnék érte, amit ő is tud, és féltékeny is vagyok, és még nem is értem, miért nem felejti el végleg ezt a lányt. Megcsalta, azért szakítottak, és ha egyszer megtette megtenné még egyszer is...ennek ellenére...kérdeztem tőle, miért hanyagol mostanában, és nekem csak annyit mondott, hogy sok a dolga...legalább mondta volna meg ő, hogy igen a volt nője végett. Miért nem keres magának másik lányt? Mondjuk...engem..Mit eszik még mindig rajta? Előre is köszi! 19/L
2011. aug. 16. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen a srác, ne pazarold rá az időd.
2011. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát tudhat valamit az a csaj, ha meg is csalta a faszit és az még mindig vissza jár hozzá...Egyébként miért nem mondod el neki 'kerekperec' hogy mit érzel, a csajjal kapcsolatos dolgokat is?! Ha pedig hanyagol akkor ne tapadj rá, így elnézve nem sok esélyt látok egyébként arra hogy összejöjjetek :/
2011. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam én már neki, hogy mit gondolok, arra meg azt mondta hogy ne ítéljem el, mert nem ismerem, (már a lányt) és nem tudom hogy pontosan mi történt...Igazából nekem annyi elég hogy megcsalta. Elhagyta. Okés, és akkor ez miért nem maradhatott így? Utálnia kéne, nem visszajárnia hozzá...Persze, én vagyok a hülye :)
2011. aug. 16. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet nálam is, szóval tudom milyen szar lehet.


19/F

2011. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ti ketten inkább jöjjetek össze, még korban is passzoltok.
2011. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, egy tökéletes világban csak a figyelmességbe, az odaadásba és általában a jószándékba lehetne beleszeretni, de a szerelem nem mindig igazságos.
2011. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!