Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek attól, hogy elveszítem?

Figyelt kérdés
A barátommal nem régen vagyunk együtt. Egyre jobban szeretem, de mindig félek attól, hogy elveszítem. A szüleim nem egyszerű esetek, megpróbálnak beleszólni a kapcsolatunkba és abba, hogy mikor találkozhatunk. Szerintetek normális, hogy félek, hogy elveszíthetem?
2009. dec. 7. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Az szerintem mindenkiben benne van, aki igazán szeret :) De ha erős a kapcsolatotok, és ha okosak vagytok, nem engeditek, hogy a szüleid bármit is elrontsonak :)
2009. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretem nagyon, úgy érzem ő is szeret engem. Kicsit nagy köztünk a távolság és a szülők miatt csak nagyon nehezen, sokszor hazugságok árán találkozhatunk. 21 éves vagyok egyébként. Nagyon félek attól, hogy ő egy szabadabb élethez szokott, és hamar meg fogja unni ezt. Mi a véleményetek?
2009. dec. 7. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok..Én azt hittem, fiatalabb vagy :S A szüleidnek ilyenkor már nem igazán kéne nagyon beleszólniuk, mert ez a kapcsolatotok kárára mehet :(

Ilyen idősen azért már sokat tesz egy olyan szülői háttér, ami "fúr" ellenetek..

De nem lehet beszélni a szüleiddel erről, hogy már vagy olyan idős, hogy erről tudj MAGAD IS dönteni?

2009. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
kor?
2009. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
jah bocs,már látom..hát akkor nemtom..
2009. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem beszélj a szüleiddel tényleg h már nem vagy az ő kicsikislányuk. felnőttél és a te dolgod a kapcsolat, vagy h mikor hova mész féltenek ami természetes, de ezt sem kell tulzásba vinni.légy nagylány és magyarázd el nekik higgadtan és nem rájukförmedve talán akkor ők is megértik.ha szeret akkor nem fogod elvesziteni kérd meg h üljön le veled meg a szüleiddel beszélni miután előzőleg beszéltél a dologról az ősökkel:)mivel szereted teljesen normális h félsz ez mindenkiben benne van de hidd el ha igyekeztek és mindketten uúgy akarjátok ezt a kapcsolatot megoldjátok:)am szüleid ismerik a fiut? mert ha nem jo lenne bemutatni őket egymásnak kicsit megnyugodnának az tuti:)mondjuk ha egyke vagy nehezebb lesz de ügyes vagy biztos sikerül megbeszélni legrosszabb esetben kompromisszumot kötni:)sok sikert
2009. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mert nagyon szereted.

de ne félj. jó lesz az.

együtt maradtok.

csak a szülőkkel beszélj.

jó legyél.

puszi.



Ell.

2009. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Önbizalom- és bizalomhiány. Úgy érzed, hogy nem tudsz neki megfelelni. Beszéljetek sokat, őszintén, hogy mire vágyik, hogyan tehetnél a kedvére. (bár ebben a megfogalmazásban valszeg a szexre asszociálna, érdemes a saját vágyaidat is megemlítened, hogy ő is megfelelhessen neked)


Az apám nekem is hazavágta már kapcsolatomat. Megértem, hogy félsz, én se szívesen mutatom be a családomat az aktuális páromnak. Ezt viszont velük kell megbeszélned - már ha nem rühelled őket olyan halálosan, mint én az enyémeket...

2009. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!