Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ennyire buta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire buta? Attól félek hogy elveszítem.

Figyelt kérdés

Barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt...Nagyon szeretjük egymást, jó minden, imádok vele lenni!! A gond csak az hogy nagyon sokszor rámtör az érzés : mi lesz ha nem lesz ő már nekem... mi lesz ha majd más csajt ölel, csókol, szeret ? :(

Tudom hogy hülye vagyok, mert nem erre kéne gondolnom, hanem arra h minden perc ajándék amit együtt tölthetünk... Mégis annyira szeretem, hogy félek attól mi lesz akkor ha szakitunk egyszer... nem akarom újra átélni ezt a kegyetlen érzést, amikor a barátom szakit velem :(

Csak én fogom fel így a dolgokat?


17/L


2009. máj. 14. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is rettegek, hogy elveszítem, meg akik közel állnak hozzám attól is :) :(
2009. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
92%
Nem, én is szoktam ezen gondolkodni. Főleg hogy voltak mélypontok a kapcsolatunkban. Mi is 1 éve vagyunk együtt, imádjuk egymást. Ez természetes, ragaszkodsz hozzá, ez így van rendjén.
2009. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi most lesz 2 eve hogy egyutt vagyunk, de ram szamtalalanszor ramtor ez az erzes. hajaj annyit tudnek meselni es nagyon szar :( mostis kb hasonlo helyzetben vagyok. meg a masik ami nagyon szar tud lenni, mikor tudom h hihetetlenul szeret engem, de en ketelkedek benne h valoban igy van e .... :( 17/L
2009. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy irtatok :) legalább látom h nem csak én félek ennyire attól h elveszitem a párom :)

amúgy én is igy vagyok vele, hogy tudom h szeret, de a fiúk néha olyan furcsák.. ha épp rossz napja van én már egyből ugy érzem h nem is szeret... azért néha tulreagálom a dolgokat :S

de az a lényeg h ne gondoljunk rosszra ( még ha nehéz is :D )

2009. máj. 14. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah nálunk meg épp fordítva van! Ő fél attól h mi lesz ha vége? ha már nem elég jó nekem.

Ne hangoztassátok ezt a párotoknak, mert akkor csak szenvedést okoztok neki! És magában keresi majd a hibát, hogy mit nem ad meg, mit rontott el!

18/épp szenvedő lány

2009. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vicces... de pontosan azt írtad le amit érzek..egyéb dolgokon kívül ez az egyik amitől a falnak megyek... mintha csak én írtam volna... énis baromira félek ettől, főleg hogy páromnak én vagyok az első (komoly) kapcsolata... jövőhéten lesz 13 hónapja hogy együtt vagyunk és egyre inkább szorít valami idióta érzés ami pont ez....mivan ha itthagy, mert már kell neki? mert lássuk be, minden pasiban ottvan az a bizonyos vadászösztön....abszolute megértem amit érzel...nagyon szar helyzet tudom


Sz.

2009. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En is pont igy vagyok vele.es tenyleg nagyaon rosz erzes de probalj arra gondolni hogy milyen jo vele,gondolj a jo dolgokra amiket egyutt csinaltok es zard ki a negativ gondolatokat mert ha nem erezni fogja hogy van valami baj.
2009. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!