Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megkapott egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megkapott egy új állást, csakhogy betanulási időszak van tőlunk több száz km-re, és másfél hónapig, egy héten csak 2napot lenne itthon. Elengedjem?

Figyelt kérdés

Ugyanis van egy 3hónapos kislányunk,és nem szeretnék egyedül ittmaradni vele.Az én családom 40km-re van tőlem.Itt senkim nincs,a páromon kívül.Ráadásul lehet h hülyén hangzik de én este mindig félek egyedül.(szellemek,ufók,meg minden ilyen dilit beképzelek magamnak)

Nem tudom h bírnám így az éjszakákat,mert ha itthon van akkor is csak úgy tudok elaludni ha hozzábújok.

És mióta együtt vagyunk 2napnál többet nem voltunk külön.Viszont az állás jó,ha ennek az időszaknak vége akkor utána tök közel van a munkahely,és még éjszakás műszak sincs,csak délelőtt meg délután.És még a fizetés is jó!

Hogy fogom kibírni nélküle a babával??????????


2008. júl. 18. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól akartok élni akkor ki kell bírni. Légy erős, ebben az országban nincs helye a picsogásnak főleg akkor nem, ha még a lehetőségetek is megvan jól élni. Amíg távol van, költözz a szüleidhez és kibirod náluk.
2008. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát megmondom öszintén ne enged el!Az biztos egy kapcsolatban sem jó ha nem vagytok együtt.Rádásul ott van a pici is.Az én egyik ismerösömnek igy ment tönkre a kapcsolata.Tudom nehéz mert kevés a pénz.De én szerintem ne enged el!Vagy menjetek vele!
2008. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez baromság, hogy ne engedd el, ha utána minden jobb lesz. Másfél hónap? mi az? semmi. Féllábbal is kibírod. Aztán minden és mindenki happy. Csak magatokkal csesznél ki hosszútávon, ha nem engeded el.
2008. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is valahogy ki kéne bírnod. Ha jobban meggodolod, másfél hónap semmi, főleg ha heti két napot otthon lehet. Az, ha másfél hónapot nem lesz otthon, a kislány számára sem jelent nagy hátrányt. Ne hülyéskedj, ennyit ki kell bírni.
2008. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben összetenném a kezem, hogy csak másfél hónap és utána lesz egy jó állása és rendes pénzt hoz haza.

Az én (volt) barátom is elmegy pénzt keresni - csak ő külföldre és nem másfél hónapra. Mégis el tudtam engedni. Bár tudjuk mind a ketten, hogy nem működne a kapcsolat... a többezer kilométeres távolság, az elkövetkező 5-6 különtöltött év...

Egyszóval, másfél hónap nem a világ. Ráadásul hetente két napra hazajön. Engedd el! Főleg ha szeretné is a munkát, ne akadályozd meg!

2008. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Végülis mi lett elengedted?
2011. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb hülyeséget még nem is hallottam!

Képzeld azt, hogy mind2en 12 óráztok, ő reggeles, te meg éjszakás vagy 1.5 hónapig; mire hazaérnél, ő már nincs otthon, és fordítva. Így csak hétvégén, heti 2 napot látnátok egymást ...


Ha annyira bizalmatlan vagy vele, akkor hogy-hogy gyereketek van? Ha tényleg szeret, akkor a 6-szor megszakított(!) 1.5 hónap alatt, azaz gyakorlatilag 5 napok alatt nem fog megcsalni - ez abszurd. Ha meg igen, akkor ez az elutazás nem tesz semmit.


A mumusokra azt mondom, hogy ne légy hülye és fordulj szakemberhez, a bizalmatlanságra meg azt, hogy egyetlen férfi ismerősöm sincs, akiről tudnám, h kintléte alatt megcsalja az asszonyt, ismerőseim közül nőből viszont annál több a ku rva!

2012. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A kedves kérdező nem írta, hogy attól fél, hogy megcsalja, csak nem szeret egyedül lenni! No de mi lett?
2012. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Eleg reg volt mar,jot derultem a kerdesen es persze a valaszokon is.Termeszetesen elengedtem,kibirtuk.a munkahely az auchan volt.dunakeszi betanulassal.azt hiszem 1evet dolgozott utana ott(miskolc-auchan).azota taxi sofor lett,allando ejszakaval.az eletunk gyokeresen megvalzozott.lenyegesen jobb.:)mar ket eve taxizik.mar nen felek ejszaka.

Es azota szuletett egy kisfiunk is,aki most 7honapos.a lanyunk pedig mar 4es fel eves.:)

Azota

2013. jan. 11. 18:42
 10/10 A kérdező kommentje:
es siman kibirtuk a masfel honapot.:)
2013. jan. 11. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!