Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyermeknél meddig...

Másfél éves gyermeknél meddig tart még ez az időszak?

Figyelt kérdés
Most valahogy totálisan akaratossá vált. Nem játszik el egyedül 5 percnél tovább, engem akar, ha nem viszem ki vagy nem vele foglalkozom , akkor hisztizik, és nem hagyja abba akkor sem, ha nem figyelek rá. Igaz, most költöztünk át másik házba, de egyelőre nem tudom végezni a házban a teendőimet mellette.
2010. aug. 1. 22:26
 1/5 anonim válasza:

mivel-gondolom-konyha-fürdőszoba, ilyesmi helyeken van dolgod egész nap, ha meg tudod oldani, tedd a gyereket egy hálós járókában közeledbe. hogy lásson téged.

ha magára hagyod a szobában, mivel az ismeretlen számára, azt hiszi te tűntél el, hisz neki te vagy az egyetlen biztos pont a költözés után a házban.

meglátod, ha látja, hogy ott vagy, leköti magát, és hagy téged is nyugodtan dolgozni.

2010. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én lányom is 18 hós.neki is csak annyi kell hogy lásson engem és akkor minden oké,végezhetem a dolgom.én se hagyhatom benn a szobába ordít utánam,nem mehetek el még a boltba se ha ő lát(hiába ott van vele valaki),mert ordít.le kell kötni másnak a figyelmét és akkor mehet a boltba,vagy viszem magammal mindenhová,még a wc-re is.ez van majd kinövi
2010. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is olyan, hogy ha valami nem úgy alakul, ahogy ő szeretné, akkor ajjjajjjj! Megy a hiszti. Nagyon akaratos tud lenni. 15 hós. De van, hogy tök jól eljátszik és egyik pillanatról a másikra gondol egyet és elkezd nyafizni. Én sem tudok tőle nagyon haladni, mert bár eljátszik egyedül egy ideig, akkor az se gond, ha nem szállok be a játékba, de legyek ott. Na most főzni nem tudok a szobájában, és hát máshol is van teendő. Nagyon nem egyszerű, de valahogy ezt túl kell vészelni. Bár van egy olyan sejtésem, hogy eltart még egy ideig. Dackorszak....
2010. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Természetes ebbe a korba a nagy ragaszkodás.Ebben a korban úgy oldottam meg,hogy mellettem voltak a gyerekek,szinte mindíg. Ha főztem,ott tébláboltak a konyhába,adtam nekik műanyag tálat,kanalat,kicsi habverőt,és persze csak a tűzhely hátsó égőin főztem.

A fürdőben szintén jöttek,ott üres,kimosott flakonokkal játszottak.

Ami meg tényleg veszélyes lehetett( Wc fertőtlenítés,vízkőoldó,stb.),megcsináltam amikor aludtak.

Nagyon élvezték,hogy olyan dolgok kerültek a kezükbe,amit én is használok.

3 gyerekes anyuka

2010. aug. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, jó h nem vagyok egyedül :)
2010. aug. 2. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!