Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza lehet a bátyámnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most jöttünk össze egy sráccal,nekem ő az első barátom,neki 2 barátnője volt előttem,én 19/L vagyok ő meg 20/F.Annyi a lényeg hogy a bátyám régebb óta ismeri a srácot,és képen látta már mindkét exét,és azt mondja a bátyám hogy szerinte nem akar tőlem komoly kapcsolatot,mert előttem mindkét komoly kapcsolatában a lányok tényleg gyönyörüek voltak,és hogy akkor biztos komoly kapcsolatot csak ilyen lányokkal akar,én meg külsőleg olyan átlagos vagyok.Szerintetek igaza lehet?

2014. jan. 18. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem látom az összefügést...

A szépség meg relatív, mindenkinek más a szép.

2014. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Beszélgess el a bátyáddal erről..
2014. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Galaxis. ***** válasza:
0%

Érdemes lenne hallgatni a bátyádra igen.

Mivel pasi és tudja mi a dörgés, meg a bátyád tanácsolja ezt! (mindig figyelni kell a testvéri tanácsra mert többre értékelendő majdnem mindenkinél :) )

2014. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt ne a batyad dontse el szerintem.Masresz ilyen fiatalon nagyon nincs komoly kapcsolat.Husz eves te vagy a harmadik baratnoje.Ne haragudj de ez hol komoly?Majd megtalalod te is az igazit de a mai vilagban az valoszinu meg kesobb lesz. :)
2014. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a batyad egy hülye eretlen segg,bocs a kifejezesert. 24/f
2014. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
fordítva. a férfiak komolyra 90%-ban csúnyábbat, átlagosat keresnek. tesód buta
2014. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy függ össze a kapcsolat komolysága a kinézettel? :D
2014. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó:Nem tudom hogy függ össze,először én is úgy gondoltam hogy ez hülyeség,de aztán mégis elbizonytalanodtam egy kicsit.
2014. jan. 18. 12:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez nem kinézet kérdése. Ismerd meg a srácot, ne másokra hallgass! Ha nincs igaza, akkor gazdagabb leszel egy kapcsolattal. Ha pedig mégis, tanultál valamit az életről. :)
2014. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A saját testvéred csak nem hazudik neked, ezt vedd számításba! Azt teszel, amit akarsz, a bátyád előre figyelmeztetett: ha mégis pofára esel, nem az ő hibája lesz.
2014. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!