Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdenél olyan emberért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdenél olyan emberért, hogy visszaszerezd, akibe nem vagy szerelmes, de szereted?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

helyzetfüggő a dolog


ha el tudom vele képzelni a jövőm, és minden téren passzolunk egymáshoz akkor igen


ha nem vagyok benne biztos, akkor nem

2013. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én küzdenék.....mert nem akarnám elveszíteni, ráadásul azt mondod nem vagy szerelmes csak szereted, ha már valaki iránt ellenállhatatlan érzést érzek és nélküle nem tudom elképzelni az életem, hogy ne legyen benne..tudni akarok róla és sokat gondolok rá..nem tudom elfelejteni és leírni aztán másokra koncentrálni akkor elgondolkodtató, hogy nem csak szeretem.....ha nem küzdök érte akkor meg milyen szeretet az ilyen?


Ez csak kifogás..valami miatt nem mersz járni vele, de elveszíteni sem akarod!

2013. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ. Ha ő szerelemre vágyik, akkor meghagynám neki a lehetőséget, hogy megtalálja.

Mondjuk én alapból nem választottam volna olyat, akiben nem vagyok szerelmes.

2013. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2013. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a párja véletlenül annak a kérdezőnek, aki azért szakított a pasijával, mert az nem szerelmes és nem akar összeköltözni?
2013. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok.
2013. dec. 19. 16:14
 7/14 anonim válasza:
igen, küzdenék
2013. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Küzdöttem már ilyen emberért, és megérte. Ergo igen küzdenék.
2013. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nem mondod :D ***** válasza:
Az exem nem küzdött :D
2013. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ.. Például, hogy miért vesztetted el.
2013. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!