Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy nem vagyok képes barátkozni, ha még szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Komolyan annyira ragaszkodik, de nem érti,hogy ez nem megy.

Voltatok már így?


2013. dec. 16. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltam így egy lánnyal, ma már nem tartjuk a kapcsolatot. (én sem akartam megérteni)
2013. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Voltam így, csak nem én voltam a szerelmes fél, hanem egy jó barátom szeretett belém. Nehéz volt elengedni, mert tényleg nagyon szerettem őt barátként.
2013. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Me nő
2013. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert egy érzéketlen tuskó, akinek az érzelmi intelligenciája egyenlő a zéróval.
2013. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam. Meg kell várni, hogy elmúljon...
2013. dec. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizony, amíg szerelem van addig nincs barátság.. sok fiú nem érti ezt meg.
2013. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6, Sok LÁNY nem érti ezt meg!

(Komolyabbra fordítva a szót, még a kérdező nemét sem tudjuk.)

2013. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!