Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok melyiknek örülnétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok melyiknek örülnétek? Lányok melyiket adnátok?

Figyelt kérdés

karácsonyi ajándékról van szó a barátom részére. Egy ilyen hangfal legyen: [link]

vagy ez a párna: [link]

Vagy esetleg valami más után kéne néznem?



2013. dec. 17. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hangfalnak jobban örülnék, de azt inkább megveszem én, találok jobbat, a párna nem tetszik, ergo én a helyedbe más ajándék után néznék...
2013. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ára .. Szerintem egy olcsóbb és egy saját magad csinált tárgy többet jelent :)
2013. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:
a párna nem rossz ha már rég óta együtt éltek. Vigyázz a fiú veheti kihívásnak is hogy most már ideje gyűrűt vennie. a Hangfal nemtudom hogy jutott eszedbe...
2013. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemrég szerzett be egy új gépet és abból kiindulva az egyik haverja is mondta hogy mondta neki hogy szeretne hangfalakat majd.
2013. dec. 17. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.., a párna max közös dolog lenne, csak a "pasimnak" nem is adnék ilyet,mde a férjemnek sem.

A hangfal, mint műszaki cikk pedig olyan dolog, amit a férfiak szeretnek maguk kiválasztani...

Ha tudod, hogy pont ilyet szeretne, akkor oké...amúgy nem.

2013. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a hangfalhoz gondolom ő jobban ért, és sokkal több pénzt is áldozna rá, mint te

a párna szerintem bénán néz ki, szerintem valami mást kéne kitalálnod

2013. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!