Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből valami? Sok-sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Sok-sok bonyodalom.

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok, túl sok csalódáson. Megismerkedtem egy 48 éves ffival, rögtön egymásba szerettünk. Az élettársát (akivel 20 éve van és 1 gyerek van) 2 hónap után elhagyta miattam és albiba költöztünk. Még az elején bevallotta, h 5 éve szeretője van és őt is elhagyta miattam. Nagyon-nagyon őszintének tűnik irányomba, és én is nagyon szeretem. Szerintetek sikerül tartós kapcsolatot összehozni vele? Gyerekeket szeretnék, és megállapodni végre, elmondása szerint ő is ezt szeretné.
2009. nov. 24. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerd meg Őt alaposan,élj vele együtt,aztán úgyis kialakul a jövőtök.Ha nem lesz Veled őszinte,az ki fog bukni előbb-utóbb.Ha normálisan viselkedik,akkor meg van közös jövő.Azért azt jó lenne tudni,tényleg elhagyta-e azt a bizonyos szeretőt.
2009. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak d*gni akar, mert unja az egy kapura játszást! Ne haragudj, hogy ezt mondom... De szerintem melletted még megvan az 5 éves szeretője is...
2009. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A viselkedéséből is úgy tűnik, h igazat mond. Rendesen jár haza, stb. Miért nem lehet elhinni, h szakított a csajjal??
2009. nov. 24. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek kételyeid,akkor miért tetted fel ezt a kérdést?Most nem akartalak bántani,ne haragudj,de ha biztos lennél a dolgodban,akkor azt is biztosan tudnád,hogy igen,nektek van közös jövőtök.Nem kéne mástól kérdezned.Szerintem Téged nem hagy nyugodni a bizonytalanság,mert félsz vele közös jövőt tervezni!
2009. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Persze szerethet meg minden, de egy nőt csalt már meg (pedig vele 20 évig volt)

Én biztos éreznék némi bizalmatlanságot, legalábbis a legelején.

2009. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen mindenkiben felmerülnének kételyek a legnagyobb rózsaszín köd ellenére is ilyen háttérrel. Illetve főként abban, aki hosszú távra tervez, mint én..
2009. nov. 25. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!