Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat, ellenszerek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat, ellenszerek? Bonyodalom.

Figyelt kérdés
3évig voltam a barátommal,aki elhagyott azal a okkal hogy bennem nem lehet megbízni.Aztán telt az idő egy hónap után elkezdtün találkozgatni,de sosem beszéltük meg a dolgot mindíg elhülyéskedtünk élveztük egymás társaságát.Aztán mostanában annyira elhidegült tőlem,hogy már nemis találkozunk,abszolút nem beszél velem akárhol akárhogyan keresem.Nem ad választ arra a kérdésre,hogy miért?Egyszerűen nem tudok tovább lépni,szeretem Őt és annyira nehéz megállni azt is hogy ne keressem.Mit tegyek,egyszerűen nincs semmilyen ötletem :( (csak normális válaszokat kérek,köszi)
2011. máj. 29. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs kedved vidítószexhez?:)
2011. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hozzám is jöhetsz :)
2011. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ellenszer: az idő!!


Tapasztalat: 7 év után...

már nem sírok, 2 év telt el azóta...bár időnként nagyon rossz passzban vagyok és sajnos úgy vezetem le, hogy végigtaposok pár férfiszíven randik erejéig...

2011. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bele kellene törődnöm?Úgyérzem néha pedig hogy szeret.Amikor találkozgattunk minden olyan volt mint régen.Annyira nehéz,olyan rossz :(
2011. máj. 29. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:

utsó válaszoló 200%ig ribanc, mert:


nem csak anyagilag használja ki a férfiakat, hanem érzelmileg is.


az szép :D

2011. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"3évig voltam a barátommal,aki elhagyott (...). Aztán..."


Milyen aztán? Elhagyott nem?

Mi az, hogy mostanában elhidegült? Nem azelőtt hidegült el, hogy elhagyott?

Mi a fenének kell megrekedni egy helyzetben? Most véget vetett a kapcsolatnak, vagy nem?

Ha igen, mit keresgetitek egymást? Azért, hogy mégnehezebb legyen a szétválás, vagy hogy még néhány évet rápazarolj az életedből?

Szerintem előszöris tiszába kéne jönni magatokkal, hogy mit akartok, és ha következetesen az a vége, hogy szakítotok, akkor minden(!) érintkezést elfelejteni! Soha nem fogsz egyébként tovább lépni, ha így csinálod.

2011. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

figyu pedig túl kell lépned...valószínúleg oka volt hogy ilyeneket feltételez rólad....szóval te is ludas vagy a dologban.

nehéz lesz de muszály, tereld el a figyelmed, temetkezz a munkába, a tanulnivalóba, vagy a hobbydba akármibe, hogy ne legyen időd ezen rágódni.

2011. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tényleg az idő fog segíteni és az, ha végleg minden kapcsolatot megszakítasz vele ! Kerüld az olyan helyeket, ahol megláthatod stb. Nehéz, nekem is volt egy hasonló szakításom, hogy nem tudtam a "miért"-re a választ ...kerestem egy darabig, de én azt mondom, felesleges, erre később fogsz rájönni !

Ha már egyszer vége lett, fogadd el és lépj túl ! Itt a nyár, strand, barátnők, keress vmi nyári melót ha még nem dolgozol, foglald le minden percedet, hogy ne kelljen egyedül lenned és ne gondolj rá ! Hidd el ez soha nem lesz a régi , szeretni biztos szeret még , de ez már nem szerelem ha ki tudta mondani vége ....

Fel a fejjel és sok sikert , túl leszel rajta !

2011. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jellemző, hogy egy férfi szótárában csak az a szinoníma van a nőre: ribanc...

És mond csak, arra a férfira mit mondanál, aki úgy keres társat, hogy az exnője rendszeresen zaklatja a vetélytársakat és a mit sem tudó jelölt meg az utcánhajtépésben részesül, jobb esetben csak zaklatásban(ezek egyike sem én voltam)??? Vagy arra a férfira, aki szintén szerelmi bánatában randizgat? Úgy gondolod, hogy azért, mert ha rossz passzban vagyok és valaki szimpatikus randimeghívását elfogadom-tudván-nem sok esélye van-már kritizálhatsz? Tuti a te életedben is lehetne mit a szőnyeg alól előseperni..ahogy a nagytöbbségnek szintén...

2011. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!