Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet ilyenkor egy nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet ilyenkor egy nő? (többi 'hülyeség' lent)

Figyelt kérdés
Az eset a következő: Van egy lány (18) és van egy barátja akivel kb 4-5 hónapja van együtt és a hét elején szakított vele a barátja bunkó, paraszt módon (SMS vagy Facebook nem tudom de a kettő közül az egyik lényegtelen is mert bunkó, paraszt mód mindkettő) és ezután elmondja egy barátomnak, hogy 'szeret' engem (tudom erős de a lényeg benne van) meg szüksége van rám, de ne mondja nekem, mert nem akarja, hogy ezt tudjam. Ezután mégis újra összejön a bunkó barommal. Ezt meg tudja nekem valaki magyarázni, hogy mégis mit gondolhat valaki ilyenkor?
2013. dec. 12. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is akarta hogy tudj róla, de azt akarta, hogy te ezt ne tudd és arra várt hogy tegyél valamit...de csak talán, elég érdekes egy helyzet
2013. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem jobb híján, mivel nem biztos a te érzelmeidben, sőt fogalma sincs arról, hogy te mit érzel, inkább összejött a volt barátjával, mert az legalább biztos.
2013. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!