Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ilyenkor (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Kb. 2honapja megismertem egy lanyt egy szamitogepes jatekon keresztul, azota minden nap beszelunk (chatelunk), baratok lettunk, de ahogy telt az ido, 'beleszerettem', lattam rola kepeket, meg megismertem (tetszik a kulseje, meg a belso tulajdonsagai is) egyre tobbet gondolok ra , a problema csak az, hogy nem magyarorszagon el (nem is magyar, de ez lenyegtelen), tehat par evig meg biztos nem tudnank talakozni (en 16vagyok, o 15)(en tudnek varni, de nem szeretnek mast ilyen helyzetbe hozni, mert nem konnyu)

Megirnam neki, hogy mit erzek, de felek, hogy elrontanam a baratsagunkat, mit tegyek?


2013. dec. 10. 00:36
 1/5 anonim válasza:
eZ A hajó elment kisjány
2013. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, nem éri meg, ráadásul azt sem tudhatod biztosan, hogy az-e, akinek kiadja magát. Meg duplán nincs értelme az egész párkapcsolatnak, hogy fiatalok vagytok, inkább bulizz egy jót és keress egy lányt, aki ott tud melletted lenni. Velem is volt már ilyen, mikor még éretlen voltam, de beláttam, hogy semmi értelme az egésznek, csak elfuseráltam vele az időmet, pedig az élet nagyon rövid.
2013. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme, úgy se lesz ebből semmi! Játszatok míg lehet és kész :)
2013. dec. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
buszra fel és indulás ha fasza gyerek vagy
2013. dec. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valamit csak lehet tenni :( (elfelejtettem:azert nem el olyan messze, ausztria, becs korul)
2013. dec. 10. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!