Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a pasim barátja? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a pasim barátja? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Igazából 2éve egy szórakozóhelyen pillantottam meg először ezt a srácot, sokáig szemeztünk.. több buliban is. Ekkor még szingli voltam és eléggé elkezdett érdekelni. De megtudtam egy közös ismerőstől, hogy 6 éve van barátnője.Természetesen innentől le is tettem róla, soha nem volt szándékom mások kapcsolatába belemászni. Majd pár hónap múlva megismertem a jelenlegi páromat. (másfél éve vagyunk együtt) Ekkora kiderült, hogy ez a srác aki tetszett a barátom legjobb haverja! Így minden hétvégén velük voltunk stb.. de már abszolút nem tekintettem rá úgy mint férfira, szeretem a páromat és neki is ott volt a barátnője. Teljesen közömbös volt számomra. Azonban 2héttel ezelőtt bejelentette, hogy vége a barátnőjével. Azóta többet voltunk egy társaságba mivel a barátom mindig hozta.. és elég érdekes lett a helyzet. Azt vettem észre mintha felkeltettem volna az érdeklődését, mikor egy társaságba vagyunk mindig próbálja velem felvenni a szemkontaktust, sokat mosolygunk egymásra,stb ..ami azelőtt SOHA nem volt. Sokat van a fejemben mostanában, bár tudom ez nem helyes. Ez abból is adódhat, hogy az utóbbi időbe sok volt a vita a párommal, sokszor volt velem bunkó, kioktató ok nélkül. Mindig maximálisan hűséges voltam, most is az szeretnék maradni.. de nagyon nehéz helyzet. Volt már valaki hasonló helyzetben?? Értelmes válaszokat várok. Előre is köszönöm.
2013. szept. 9. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a pároddal akarsz lenni, kerüld a társaságát a másiknak, ne keresd a szemkontaktust, arra fordítsd a figyelmed, hogy a pároddal legyen minden rendben.

Ha az új pasi kell, legyél őszinte és szakíts.

Nagy cucc... de ne húzd a dolgot hónapokig az agyadban. Dönts.

2013. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Hagyd ott a barátodat valami indokból ÉS felejtsd el a hozéármándódat is.

Legalábbis az biztos hogy a jelenlegi kapcsolatodba nem érzed annyira királyul magadat, különben meg se fordulna a fejedben a másik srác, DE ha meg szakítasz a barátoddal és összejössz a legjobb barátjával, akkor egyrészt tönkreteszed az ő barátságukat, megnyomorítod a pasidat lelkileg akivel viszont a találkozást nem igen tudnád elkerülni, ordinálé knrva leszel, és úgy amúgy meg egy szar ember :\

2013. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most is az szeretnél maradni, akkor egyszerű a helyzet, kerüld el és kész, de úgy hogy ne is lássátok egymást.

Én amúgy ezt elmondanám biztosan a barátomnak is, hogy jobb lenne ezentúl elkerülni hogy ott legyen ahol te. És így hamar le fog állni rólad és te is róla. Nem lenne szerencsés ha kavarnál vele legálisan vagy sem , mert ezzel egy barátságot tennél tönkre, hiszen a párod barátja, elkerülhetetlen lenne a konfrontáció

2013. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*hűséges szeretnél maradni
2013. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Double penetration ;)

Ribizli vagy?

2013. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk ki nyíltan: neked a másik srác kell, csak az erkölcsi tartásod nem engedi, hogy beints a jelenlegi barátodnak és a másik srác karjaiba omolj.

Az a baj, hogy túl kesze-kusza ez a barát-barátnő viszony, ami most hármótok között fennáll. Szerintem a legfőbb kérdés az, hogy a jelenlegi barátod hogyan venné azt, hogy elhagyod őt a legjobb barátjáért (aki már korábban is tetszett neked).

Mondjuk én azt sem értem, hogy ha Te nem verted szét a másik srác kapcsolatát, akkor ő miért akar a legjobb barátja kapcsolatába tenyerelni? Vagy nem is ő a ludas hanem Te?

/Egy egészséges kapcsolatban nincs helye harmadiknak, mert nem fér be két ember közé. Ha egy harmadik befér, akkor ott a kapcsolat már nem egészséges./

2013. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!