Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom ilyenkor mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ilyenkor mit kell tenni. Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nos a munkahelyemen megismerkedtem egy meleg sráccal (fél éve kb.). Nagyon kedves, humoros, nem is néz ki rosszul . Ugye megtudtam, hogy van egy párja is, így egy hónapja megkértem, hogy jöjjenek el hozzám... El is jöttek, és azóta rendszeresen jönnek- illetve megyek hozzájuk. És itt a baj. A párja nagyon cuki, kedves, édes kis "mókuska"(XD)! A probléma tárgya, hogy beleszerettem abba a picurba ... Nem tudom, hogy mit tegyek (egyébként lány vagyok) :(
2013. aug. 6. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hová fajul a világ...már a nőknek is a búzák kellenek :(
2013. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem azért, mert meleg! Hanem, mert olyan figyelmes, és kedves... A legtöbb pasival ellentétben. És ez fogtt meg benne :(
2013. aug. 6. 21:58
 3/18 anonim ***** válasza:
Jajj istenkém. szerintem felejtsd el amíg van valakije.
2013. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Bino ***** válasza:
Hát rendesen benne vagy a k@kiban.:(
2013. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nem tudsz mit csinálni, mivel meleg nem fogsz kelleni neki

ráadásul nincs is egyedül

2013. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:( A csudába :(
2013. aug. 6. 22:01
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy meleg srác nagyon hűséges tud lenni egy lányhoz, de csak úgy mint a legjobb barátnője. Felejtsd el. Neki ott a másik "mókuska".
2013. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

inkabb ne baratkozz veluk :( monduk mostmar nem tudom h beszeled ki..

nem lehet h biszex? kis remeny lenne :D

2013. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ember, melegek. Másik csapatban játszanak, nem fog menni.
2013. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos a 100%-os reménytelenség. :( mondjuk talán 1% még van rá, hogy biszex.
2013. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!