Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom ilyenkor mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ilyenkor mit kell tenni. Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nos a munkahelyemen megismerkedtem egy meleg sráccal (fél éve kb.). Nagyon kedves, humoros, nem is néz ki rosszul . Ugye megtudtam, hogy van egy párja is, így egy hónapja megkértem, hogy jöjjenek el hozzám... El is jöttek, és azóta rendszeresen jönnek- illetve megyek hozzájuk. És itt a baj. A párja nagyon cuki, kedves, édes kis "mókuska"(XD)! A probléma tárgya, hogy beleszerettem abba a picurba ... Nem tudom, hogy mit tegyek (egyébként lány vagyok) :(
2013. aug. 6. 21:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :(

Szerintetek mondjam el neki (100%, hogy nem fog haragudni)? De nem tudom, hogy menne e :( Úgyhogy pontosítok. Hogy mondjam el ? :(

2013. aug. 6. 22:17
 12/18 anonim ***** válasza:
fölösleges elmondani...
2013. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tudom , de valamit csinálnom kéne, máskülönben meggebedek :(
2013. aug. 7. 11:22
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem se mondd el, felesleges. Ettől ő is csak kényelmetlenül fogja érezni magát, és szerintem te sem leszel jobban. Most még lehet úgy tűnik, de utána szerintem bánni fogod, mert 100% hogy visszautasít. Na meg a jóbarátságnak is búcsút inthetsz, mert már semmi sem lesz ugyanolyan.
2013. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nem jó ! :(((((
2013. aug. 8. 16:50
 16/18 A kérdező kommentje:

Nos , én hülye , gyökér elmondtam , csak úgy hirtelen ... Elkezdett mondani valamit , és kiböktem ... Hát vagy 2-3 percig kínos csönd uralkodott a szobában ... Aztán "Ugye ez csak vicc volt ! 28 rohadt éve először boldog vagyok , és te megpróbálod elrontani ! Szép , mondhatom ! Azt mondta , h. nem szól a párjának , de kirakta a szűrömet :(

És még csak nem is haragosan mondta , csak olyan hűvösen , és kegyetlenül :'(

2013. aug. 8. 22:02
 17/18 A kérdező kommentje:
Az is látszott szegényen , hogy legszívesebben nekem ugrana ... Se még csak meg sem emelte a hangját !!! Hogy lehet valaki ilyen kegyetlen ? Látta , hogy ott szó szerint rettegtem , és az ordítást vártam , de az a szemét csak azért sem ! És ezt miért csinálta ?!
2013. aug. 8. 22:05
 18/18 kolosszus22 ***** válasza:
Mégis mit vártál? Egy búzának soha nem fog nő kelleni!
2013. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!