Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ő ilyenkor mit érez?

Figyelt kérdés

Van egy lány én természetesen fiú vagyok... a kapcsolatunk úgy indult hogy én fel akartam szendi de nem lett semmi... végülis nagyon jó barátok lettünk aztán egy szerelem vallásom óta csak veszekedünk ez volt október környékén... mindenen csak veszekedünk volt már részeg kiabálás lökdösődés fejemet a falba verem sztori... szóval minden amit csak el tudtok képzelni (fizikálisan a lökés volt a legdurvább amit inkább tolásank neveznék mert végig fogtuk egymást) csók vagy ilyesmi viszont nem...

azt mondja nem vagyok neki fontos és h nem is hiányoztam mikor két hétig nem beszéltünk... de most ha jobb neki nélkülem miért jó ez neki?


2013. aug. 6. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:

nem volt kontrollban a csaj.

[link]

2013. aug. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Regisztrátor ***** válasza:
Biztos EMO-s : attól jó, mert rossz. :D
2013. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gerloczy válasza:
nekem az a véleményem, hogy hagyjad békén. hisz nem arról van szó, hogy nem kellesz neki?! már pedig azokból amiket leírtál nagyon úgy tűnik. szóval hagyd csak békén, mert már nagyon elege lehet neki belőled ha már lassan egy éve folyamatosan stresszeled őt. (egy csaj vélemény)
2013. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha egy lány azt mondja neki h nem szeret vagy h nem érdekled akkor hagyd ott mert sohasem fog úgy érezni ahogy te.tapasztalat:) 16/l
2013. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!