Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnömmel szakitottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnömmel szakitottunk mert ö élni akarja az életet.17 éves buli buli szorakozás barátok ez jár a fejébe! Amikor hanyagoltam akk jött szeretett ölelt amikor mentem utánna akk leszart! Akk mit tegyek? Mert vissza akarom kapni.

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 09:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
csinálj úgy mintha nem érdekelne, túlságosan hozzászokott hogy körülötte forog minden
2013. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele flegma, és amikor szeretni akar, akkor nagy kegyesen engedd meg neki. Persze, ha nem jársz el vele bulizgatni, meg ilyenek, akkor fejen is állhatsz, akkor sem fogod visszakapni.
2013. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tuti nyálgép vagy.


Hagyd élni, néha találkozzatok, húzd meg keményen és idővel rájön, hogy ez kell neki. Én is utálnám, ha valaki korlátozna.

2013. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nemvagyok nyaligép !! a kapcsolatunkban én voltam inkább a domináns csak most neki elörébre való a buliii és hiába mondok neki akármit is nincs rá hatással
2013. dec. 8. 10:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem hagyd a fenébe. Biztos, hogy neked olyan lány kell, akinek a buli, haverok, (fanta) fontosabb mint Te? Nem azt mondom, ezek is fontos dolgok, de ha valakinek ez fontosabb...
2013. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17 évesen már ezzel a szöveggel jön, hogy élni akar. Legjobb ha menekülsz tőle és találsz egy olyan holdfényben vacsorázós lelket mint te magad.
2013. dec. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hagyd, nem fog megváltozni még jó sokáig, mert fiatal... Exemmel ugyan ez volt a helyzet. Amíg eljártam vele bulizni (pedig utálom a diszkót) addig semmi baj nem volt. Aztán miután kijelentettem, hogy jó, én nem csinálom tovább... Mikor lenne szabadidőm olyasmire pazarlom amit nem szívesen csinálok. Akkor már csak a vita és veszekedés volt, és végül szakítottunk.

Ami nem megy, nem kell erőltetni. Ő más világ, nem olyan mint te vagy. Hagyd, majd találsz másat.

2013. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
fontos a buli, de ha ez nem összegyeztethető a kapcsolattal, akkor sok értelme sajnos nincs.
2013. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hú te domináns kanygép... már más kell neki. ez van.
2013. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Spricc neked volt igazad :((
2013. dec. 8. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!