Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom megint a csók téma....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom megint a csók téma. Kicsit idegesítő de van pár kérdésem . Szerintetek?

Figyelt kérdés

-Szerintetek fontos az első csók?

- Jobb rajta csak túl esni?

-Van olyan aki nem tud csókolni?

Lesz egy buli és adott a lehetőség. Engem nagyon zavar hogy soha nem csókoloztam 16 éves lány vagyok. Van egy fiú aki nagyon tetszik és ha berug és általában berug aki neki bárki jó. Igen tudom durván hangzik de én szeretem és akarom. Csak részeg lesz és ez olyan mintha kihasználnánk egymást.. Köszönöm a válaszokat kérlek probáljatok mindenre válaszolni



2013. dec. 4. 22:01
1 2
 1/16 zotanbro ***** válasza:
62%
idióta :D
2013. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Magatehetetlen vagyok. tapasztalt ,értelmes emberek válaszát vártam nem a magadféléét :)
2013. dec. 4. 22:03
 3/16 zotanbro ***** válasza:
90%
te akarsz olyannal csókolózni aki ha berúg bárki jó :D
2013. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

- Fontos, de ha részeg lesz, úgyis jó lesz neki.

- Miért lenne jó? Élvezd ki inkább.

- Biztos vannak különbségek, de szerintem mindenki tud. Jön reflexből. Ott abban a pillanatban úgysem ezen fogsz agyalni.

2013. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

-Fontosabb annál, minthogy olyannal történjen meg, aki nem szeret téged, és még részeg is. Most komolyan hagyod, hogy megcsókoljon a büdös pofájával, hogy beledugja a nyelvét a szádba?

- Az előzőekből következően; nem, nem túlesni kéne csak rajta. De ezt úgyis majd csak utólag fogod bánni.

- Nincs olyan, hogy valaki nem tud csókolózni, olyan van, hogy rosszul tud. Gyakorlatilag ha kinyitod a szád és nem csinálsz semmi, csak majd ő fog köröz a nyelvével, az is csókolózás.


Miért nem próbálod megismerni azt a srácot, nyilván bulin kívül, amikor józan, és majd ha összejöttök, akkor majd megcsókol?

2013. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Küldj privátot,segítek! :) L/17
2013. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem fogtad meg a lényeget. Én belé szerelmes vagyok! Bármit megtennék érte. És ittas állapotba megkaphatnám. A kérdés tegyem vagy ne?
2013. dec. 4. 22:06
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne! Ne, ne és ne!

Akkor csókolózz mikor a srác kap le téged, lehetőleg józanul.

2013. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagy belé, akkor meg főleg ne engedd, hogy egy bulin, tökrészegen, csak úgy poénból megcsókoljon!

Mert ezek után semmit nem fogsz érni a szemében! És igaza is lesz.

2013. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt hiszem sokat segitetettek :))
2013. dec. 4. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!