Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom megint a csók téma....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom megint a csók téma. Kicsit idegesítő de van pár kérdésem . Szerintetek?

Figyelt kérdés

-Szerintetek fontos az első csók?

- Jobb rajta csak túl esni?

-Van olyan aki nem tud csókolni?

Lesz egy buli és adott a lehetőség. Engem nagyon zavar hogy soha nem csókoloztam 16 éves lány vagyok. Van egy fiú aki nagyon tetszik és ha berug és általában berug aki neki bárki jó. Igen tudom durván hangzik de én szeretem és akarom. Csak részeg lesz és ez olyan mintha kihasználnánk egymást.. Köszönöm a válaszokat kérlek probáljatok mindenre válaszolni



2013. dec. 4. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
Tedd hát, aztán biztos lehetsz benne hogy ő is teszi majd - a farkát a szádba.
2013. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
rakjad te a farkadat satuba.
2013. dec. 4. 22:12
 13/16 anonim ***** válasza:
komoly egy kérdés! aki ha berúg bárki jó, és általában berúg XD rettenetesen meg fogod rontani ha részegen lesmárolod. nyilván nagy lelki törés lesz egy csók egy olyan srácnak aki részegen bárkire rámászik XD
2013. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Költőnő? ***** válasza:

hát ha majd vki rákérdez, milyen volt és kivel az első csókod és ezt a sztorit akarod felidézni; tedd.

Csak ne feledd; ez kicsit olyan, mint a szüzesség első része. CSak egyszer tud megtörténni életedben.

2013. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
koltono koszonom tokeletes pelda :) megertettem .
2013. dec. 5. 19:10
 16/16 Költőnő? ***** válasza:
igazán nincs mit, örülök :)
2013. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!