Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy haggyjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy haggyjon (minket) békén?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban (oszt.társam) aki szerelmes belém.Nemrég az Ő és a haverja kérésére elkezdtem megismerni egy fiút ,mert szerintük nagy arc és tuti jóban lennénk ,mivel ugyan olyan hülyék vagyunk:D.Egyre többet beszélünk mostabában ,viszont az oszt.társam (amelyik szerelmes belém)nagyon féltékeny.Először azt mondta annak a srácnak ,h a barátnője vagyok (persze aztán megmondtam neki h NEM!!),most pedig megtiltotta a fiúnak h beszéljen velem ,de mivel továbbra is tartottuk a kapcsolatot összeveszett a netes a sráccal(azt mondta milyen egy áruló meg ilyenek) és azzal fenyegetőzött h letiltja őt minden olyan netesjátékról amin játszanak (ott ismerkedtek meg).Később azt találta ki h csak ugy beszélhet velem a "netes" haverja ha átmásolja neki amit chatelünk (ez persze nem valósult meg).Majd egyik nap elvette a telómat és nézegetni kezdte h miket irtunk egymásnak skype-on és haza akarta vinni..Ja azt még elfelejtettem mondani hogy a suliban folyton piszkálnak azzal a fiúval ,h a felesége vagyok meg minden -.- és ez nagyon idegesíti + féltékeny

2013. jan. 29. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

"azzal fenyegetőzött h letiltja őt minden olyan netesjátékról amin játszanak"


shit just got serious

2013. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vaze, hát ne hagyd, oszd le őket aztán cső...
2013. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem érdekli! :( bármit mondhatok neki..
2013. jan. 29. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
duelezzenek érted és aki nyer azé vagy... v mutasd meg oszt. társadnak, hogy te vagy a főnök nem pedig ő... kezdj el te is gamelni :D
2013. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!