Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetős barátnőm 40 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetős barátnőm 40 évvel fiatalabb pasival van együtt évek óta Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
laza kapcsolatban..
2013. dec. 4. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek?
2013. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nekik jó, akkor.........???????????????
2013. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tehát kb. 60-70 éves a barátnőd? Hát, jól tarthatja magát. Vagy pedig a laza kapcsolat inkább nagyon is kötött. Pénzhez kötött. Azt el tudom képzelni, hogy egy nagyon szexi 60 éves, és egy 20 éves srác esetleg összeálljanak, de hogy évek óta... Szerintem elírtad a korkülönbséget.
2013. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vélemény.:


Ha ez mindkét félnek előnyös..lelkük rajta...(fordított nemek esetben is e gondolom)


Semmi közöm más életéhez, saját maguknak kell megfelelniük, nem nekem

2013. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
beteg
2013. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyetemen pletykálják az egyik (különben 72 éves) tanárnőnkről, hogy 30 évvel fiatalabb a férje. Ő is igen tehetős, főleg egyetemi tanárhoz képest (meg a MTA tagja, meg stb, stb), tudományos körökben igen híres(nek mondja magát). Érdekes ebbe belegondolni, és érdekes belegondolni, hogy a férje ugyan mit eszik rajta (mert hiába, hogy a hölgyemény 10 évet letagadhatna, attól még mindig nyugdíjas korúnak látsziK), azért különösebben nincs közöm hozzá, így csak annyit tudok mondani, hogy "ha nekik jó...".

Csak megosztottam a történetet, hátha ebből okul valaki :D

2013. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
irigykedem, tolnám neki én is
2013. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem írtam el a korkülönbséget, amúgy 65éves a hölgy és kb 50nek néz ki, de hát akkor is a 25 azért még így is kevés, szerintem komoly lelki problémái vannak mind a kettőnek, és nyilvánvalóan a fiatal csak pénzt lát a dologban, és/vagy anya komplexusa van... szerintem ciki, és szánalmas...
2013. dec. 6. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!