Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 2 évvel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2 évvel fiatalabb nálam. Ő most 9. es én pedig most végzek a középsulival. Szerintetek lesz erőm várni rá? 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt. Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esküszöm, nem értem mi a probléma.
2011. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy nagyon félek hogy elveszítem, álompasi és én 2 évvel idősebb vagyok :( és félek hogy talál nálam jobbat. vagy hogy nem lesz erőm várni rá, hogy ő is elvégezze a sulit.
2011. jan. 1. 19:36
 3/11 anonim ***** válasza:
hol élsz?
2011. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagyis hova valósi vagy? :)
2011. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szlovákia, Komáromi határnál. De ez miért fontos?
2011. jan. 1. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:

csak érdekelt mert van egy ugyanilyen szituációs osztálytársnőm és ők is kitartanak pedig a gyerek már 2x bukott. Sztem nincs semmi probléma még. De gondolj bele, hogy te mondjuk elmész fősulira vagy egyetemre vagy okj-ra vagy bármire és ott másokkal is találkozol. Lehet hogy rendesebbek kedvesebbek és sokkal szimpatikusabb "álompasik" mint a mostani.


Ezt nem bántásnak és visszatartásnak szántam, csak ez így szokott lenni. Ha elmész, akkor nagy a valószínűsége, hogy ő is és te is más után néztek. Olyan után aki közelebb van.

2011. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom tovább tanulni. a sulinkban van lehetőség okj-s képzésre és egy városban élünk és egyben is tanulunk.
2011. jan. 1. 19:46
 8/11 anonim válasza:
Nah, én ugyanebben a cipoben járok , másfélévvel fiatalabb pasi, akire még 1 évet kell várnom, h. találkozhassunk, de ha nagyon és igazán szereted, kibírod , mert megéri. Én ezt mondom.
2011. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem mi a probléma. Azt írod hogy nem szándékozol másik suliban, másik városban továbbtanulni, mert a sulitokban van okj-s képzés. Maradsz ott, továbbra is egy városban laktok és egy suliban fogtok tanulni?? Akkor mi változik??
2011. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sokan azt mondják h. én gyerekre fogok vágyni, meg közös otthonra meg ilyesmik. végülis 3-5 évet kell rá várnom mire ő is befejezi a sulit :(
2011. jan. 2. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!