Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segithet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom elvesziteni...nagyon szeretem...es O is...10 honapja vagyunk egyutt...az utobbi 2 hetben nincs mas csak veszekedes kiborulas(reszemrol) aztan megbeszeles es kezdodik elolrol...nelkule nem jarok sehova, ugy erezzuk nagyjabol mindent egyutt kell csinalnunk...az a helyzet h mar a baratnomhoz sem mehetek at cirkusz nelkul, meg akkor sem ha neki epp dolga van...tudodm h gyerekes,de mar vita van abbol is h 50 kor vagy 55 perckor talalkozunk, ha pedig engedek neki akkor O nincs ott idoben...par napja atbeszeltunk mindent, es megint belekotott abba h delelott (pedig megbeszeltuk elozo nap este) nem tudtunk talalkozni (tanult meg meszelt) en pedig anyukammal a varosban voltam...kifaggatott h mi tartott 3 orat...mint a birosagon...Tegnap azt is megigerte h talalkozunk ma a haverekkel, ma meggondolta magat, es nem akar jonni, de en mar szoltam nekik...persze azt mondja h mar nem esik jol mert mindenert o a (bocsanat) SZAR...de en ugy erzem tenyleg, mert regebb is ilyen volt de nem ennyire...ma helybol 3 pitianer dologba kotott bele, amibe mas nem kotne...hogyan fog ez valtozni???mit tegyek? nem vagyunk gyerekek, 18 es 19 evesek vagyunk...:( nagyon szeretem, de igy nem birom elviselni, mindennap sirok...
2008. júl. 11. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatnak három időszaka van először jól megvagytok a barátoddal,utána jön egy olyan időszak amikor sokat veszekedtek,de ha ezt az időszakot átvészelitek akkor jön egy olan időszak amikor ismét jól egyeztek,jól megvagytok együtt...minden kapcsolatban vannak veszekedések,ez természetes,ha nincs veszekedés egy kapcsolatban akkor az azt jelenti,hogy nem szeretitek egymást.szerintem ujra ülljetek le beszélgetni,mondd meg neki,hogy igy nem jo hogy ilyen sokat veszekedtek,ha tényleg igazán szeretitek egymást akkor együtt tudtok változtatni a dolgokon...sok sikert!
2008. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az elmult negy napbol negy nap beszeltunk...komolyan...konnyes szemmel...es boldogan lattam a jovobe...ma mar valahogy nem tudok...nem hiszek abban h holnap is nem talal valami belekotnivalot maganak...de koszi szepen:) hatha...
2008. júl. 11. 16:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem picit olyan vagyok, mint a barátod! Sajnos én is sokat hisztizek barátomnak! Beszéld meg vele a dolgokat újból és újból, ahányszor csak kell, megéri, hiszen nagyon szeretitek egymást :) és ez nagyon fontos! ha gondolod irhatsz privát emailt és ott beszélünk nyiltabban :) 18 éves lány vagyok
2008. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sszia!!

Szeretnék neked segíteni, de ezt igazából csak Te tudod! Muszáj döntened, és ebben igazából mi csak .. tényleg messziről segíthetünk.

Én azt mondom, hogy gondold végig, mennyire jó egy ilyen kapcsolatban élni, ahol úgy érzed magad, mint egy börtönbe! Ilyenkor már semmi értelme, örülni kéne pusztán annak is, hogy együtt lehettek, meg minden..

De így nekem úgy tűnik, hogy ebben a kapcsolatban már nem sok jó van!

Hidd el, jobb túlesni rajta minél előbb. Tudom, hogy ilyenkor mindenki arra gondol , hogy "dehát szeretjük egymást", nem ez nem így van, ez biztos, hogy szerelem! A szeretet egészen máshol kezdődik!

Ha ilyen kötöszködős, akkor majd kipróbálhatja, hogy ezt más hogy viseli el.

Merj lépni, merj boldog lenni! (és szabad)

2008. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
* hogy nem szerelem
2008. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

koszonom:) igazatok van!!! most beszelunk egyet...

Az utolso elotti valaszadonak: irtam privibe... (koszi)

2008. júl. 11. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves harmadik hozzaszolo nagyon igazad van!

En is oreg roka vagyok mar es felnott elegge ahoz, hogy tudjam 18 evesen mennyire komolynak hittem magam a mostani tapasztalataimhoz kepest....

Igazabol kedves kerdezo nagyon jol tetted, hogy irtal neki privibe a legjobbat! A szerelem szep dolog meg az is, hogy "szeretjuk egymast" de ha valami nem mukodik ujra es ujra "megbeszelitek" a dolgokat amik lathatoan nem mennek at a sracnak es csak szenvedsz....nem sok ertelme van.

Igen, egy kapcsolatban vannak hullamvolgyek de ez meg csak 10 honap!!!!!!! 10 honap utan ennyire leszarni azt amit igerunk annak akit allitolag "szeretunk" hat nem szep dolog. Onzo modon ovis stilusban nyomni erzelmileg 19 evesen...elkeserito es neked igen keserves a soraidbol azt olvasom ki.

Igaza van a valaszadonak. Igy akarsz elni?

Valoszinuleg nem, hiszen feltetted magadban a kerdest es itt igy ismeretlenul is valaszt keresel.

A szerelem csak rozsaszin almokban old meg mindent. Az eletben igazabol tisztelni kellene elsosorban a tarsunkat egy kapcsolatban - mert a szerelem elmulik.

Ez a fiu nem tisztel teged es meg neki alla feljebb.

Nekem is volt egy hasonlo 3 evig csinaltam. Eletem legjobb dontese volt megszabadulni tole.

2008. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!! Én nem tanácsot adok neked kedves kérdező, csupán a véleményemet szeretném megosztani veled a kérdéseddel kapcsolatban! Megdöbbenve olvastam soraidat!!!! Ez pokoli lehet, én bitos hogy nem csinálnám. Nézzünk csak mélyebre egy kicsit, két fiatal aki elhatározta hogy eggyütt él, ez eddig rendben is volna, de könyörgöm így! Ha már most az elején ez van köztetek mi lesz később?! Én megmondom neked, ez csak még rosszabb lesz. Mint ahogy írtad is hogy régen is ilyen volt de most már rosszabb, és ez még csak fokozódik. A féltékenysék betegség! Egy pici féltékenység belefér sőt kel is hogy érezze a másik hogy fontos vagy a számára, de itt már nem erről van szó!!!

Ez már beteges, csak tönkre teszitek egymást lelkileg, ami egyikőtöknek se jó, téged azzal hogy állandóan rettegsz most vajon mit talál, ki mibe köt bele, ő magát pedig azzal hogy állandóan "jár" az agya srófolja magát!

Ennek nem lesz így jó vége. Szerintem nem ártana szakember segítségét igénybe venni, ha továbra is úgy döntetek hogy eggyütt maradtok!!

2008. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még annyit szólnék az előző válaszomhoz, hogy nem szabad mindent eltűrni!

Én is ott hagytam az alkoholsta férjemet, aki ha beivott mindent tört zúzott. Pedig már 20 éve eggyütt voltunk, az utolsó 5 év pokoli volt, de a gyerekek miatt lépnem kellet nem tehettem ki őket ilyen stresznek. Léptem, mindent ott hagytam neki, és azóta nagyon boldog vagyok!

Neked is csak azt mondom!!!! LÉPJ!!! Ez így nem boldogság!!

2008. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azert nem epp enyyire kilatastalan a dolog...sokszor igy erzem...de...azert nem hasonlithato egy alkoholistaval vagy egy agressziv allattal ossze(olyannal nem maradnek) annyi h semmit nem csinalunk egymas nelkul es ez kicsit sok(k) neha, mert nem erti meg...h csalad...baratok...kotelesseg...

Viszont azt soha egy fel percig nem tudnam mondani h nem szeret...mert nagyon...es en vagyok a mindene ezzel magyarazom, h ezt csialja...erre kene megoldas....h hogyan jojjon ra h nincs oka ezt tenni...

az okat tudom h miert ilyen...(multbeli dolgok) es "kezelni" is tudom a helyzetet egy darabig, de neha elszakad a cerna, ehhez kell a segitseg...

(KOSZONOM A VALASZOKAT!!!!!!!!!)

2008. júl. 11. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!