Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves barátnőm,akivel 4hónapja együtt vagyunk,én rettentően szeretem,ő is szeret azt mondja,és mostanában jobban is látszik rajt,de nagyon kislányos a felfogása...és eléggé szeret berugni a hülye barátnőjével és volt olyan hogy totál részegvolt engem lese szart futkozott a bnői után akik lese szarták összeburult egyszer a csollánba meg pasiknak kiabált meg minden...volt már hogy részegen smárolt egy másik gyerekkel amit hülye fejemmel megbocsájtottam neki.szakitott velem egyszer,majd végigbőgte az éjszakát és másnap felhivott h beszélni akar velem így elmentónk legjobb barátommal autoval és megkérdeztem mit akar elmondta h mit jelentek neki és h msot döbent rá nagynehezen adtam neki egy utolsó esélyt megigérte hgy megváltozik,mostmár tényleg másabb,de újra kezdi azt csinálni hogy azt mondja "megbeszéltük a barátnőmmel és amit elterveztünk azt ugy is akarom"mindig ez a szlogenje"amit eltervezek az ugy is legyen és senki nem befolyásolja.."hiába mondom neki hogy ez sajnos nem így van az életben és erre rákéne már jönnie...ma megint rákerült a téma a piára,hogy egyszercsak aztmondta hopgy a bnőjével megbeszélte h berugnak mert hogy hioznak neki kemény házipálinkát...ez nemtetszett nekem és elmondtam hogy miért csinálja ezt hogy lese szarja a véleményemet,engemet,hanem csak a maga feje után akar menni,és megsértődött h mondtam h "neked erre van szügséged?" a válasza"jól akarom magam érezni és kész"és hiába mondom neki h ahoz nemkell inni főleg nem neki pálinkát...multkorokban is voltak viták,mert amikor mondtam hogy türje be a derekát mert felfázik emg 0fokokban ne üljön le a hideg padra vagy kőre mivel érdekel h mivan vele hogy mitcsinál ezért törődök vele..de neki nemtetszik és állandóan veszekszünk e miatt mert h "állandóan megmondom mit csináljon"pedig nem,csak jót akarok neki és hiűba pofázom neki okosabbnak gondolja magát....aztán amikor felháborodott h "mindig meggátolom abba amit szeretne"holott sosem volt iylen csak most a piálásba..felálltam mondtam akkor menjél fetrengj részegen aztán majd felébredsz a detox ban...ebböl elegem volt és elindultam ajtó fele erre elémállt mondtam menjen elöllem mondta h nem nemmegyek el elkezdett sirni modntam hagyjon békén mert ebböl elegem van hogy állandóan csak jót akarok neki mert tudom hogy amit tenne azt késöübb megbánná ezért gátolom meg...megbeszéltük aztmondta többet nem lesz ilyen de mondtamneki h elegemvan ebböl de mondta h soha többé nemlesz iylen.mondtam h utolsó veszekedésvolt legközelebbinél otthagyom mert őrülten szeretem de annyira éretlen a felfogása...:S és ha nemlennék mellette sajnos elzüllene...és most hogy gondolkoztam a dolgokon mostanában nem érzem iránta azt mint eddig emrt belefáradtam hogy ilyen ostoba hogy mindig énvagyok a szemébe a hülye...de nemtudom mit tegyek mert annyira már nemszeretem ugyérzem,de viszont nemakarám otthagyni,de nemtudom mit tegyek...mert tudom hogy késöbb is lesznek iylen viták és eböbl én nem kérek...ezalatt a 4hónap alatt sokminden keresztül mentünk és ezért fűz iránta annyi szeretet,de msotanság megfogyatkozott....még nem volt szex mert még nemakarná,én nem is vagyok erőszakos mert tényleg csak az ő érdekeit tartom szemem elött tulságosan is..


Kérlek segitsetek,mit tegyek?tanácsokat nagyon szívesen fogadnék!!!előre is köszönöm


2009. nov. 19. 23:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja am 17éves vagyok és ő az első komolyabb bnőm...
2009. nov. 19. 23:14
 2/3 anonim ***** válasza:

"részegen smárolt egy másik gyerekkel"


Innentől nem olvastam tovább, dobd a kötsög qrvád!

2009. nov. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Szerintem felejtős a dolog a lánykával.Főleg hogy már x+1.-ik esélyt is megadtad neki.Következő balhénál szerintem fejezzétek be ezt a kapcsolatot jobb lesz mind2-nek.

2009. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!