Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ezt így bírni huzamosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska'90 kérdése:

Lehet ezt így bírni huzamosabb ideig? Nem szeret a barátom

Figyelt kérdés

Off: nem így akartam megfogalmazni a kérdésem, de "rámszóltak", hogy úgy nem jó :P


Majdnem 7 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nagyon szeretem, mindennél jobban. De Ő nem szeret engem. Nem érzem, csak tudom. Sokáig (hónapokig) nem is mondtam el Neki, hogy szeretem, mert nem tudtam, hogy reagálna - mármint, hogy nem lenne-e kellemetlen Neki, h nem tud rá mit mondani. Aztán egyszer már nem bírtam, annyira, hogy majdnem elbőgtem magam - úgyhogy muszály volt elmondanom Neki, hogy szeretem. Nem mondott rá semmit persze.


Eddig úgy éreztem, hogy nem zavar ez. Igazából most se, vagy nem is tudom. Én úgy mondanám Neki, amikor csak úgy jön magától, hogy "Szeretlek!" De emiatt nem akarom.


És egy kicsit kezd olyan nem is tudom milyen - nem találok rá igazából jó szót -, rossz érzés lenni, hogy nem szeret. (Azt mondja) (s)Sokkal jobb Neki velem minden, mint a volt barátnőjével, Őt mégis nagyon szerette, engem meg mégsem.


Ti meddig bírnátok úgy, hogy nem mondhatnátok bármikor, hogy szeretitek és/vagy, hogy a barátotok nem szeret?


19/L - 21/F


2009. nov. 19. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Megérdemled! Maradj vele még mindig! Sok boldogságot kedves alacsony érzelmi intelligenciával rendelkező teen.
2009. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hátha eltöltötök még így 7 hónapot! Hisz az élet nagyon hosszú, csak nem 60 éves korban szokás fiúzni.
2009. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

19 éves vagy....nehogy már egy ilyen fiú mellett akard leélni a hátralevő életed. te beteg vagy, komolyan..:D

valószínűleg simán találnál magadnak olyan fiút, aki szeret is. nagyon fiatal vagy még. ne rontsd el a fiatalságod.

szakíts vele és keress olyat, aki szeret.

ha 7 hónap alatt nemlett beléd szerelmes, valszeg nemlesz már.

2009. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi :(


Kedves Első! Azért ennyire nem kéne durvának lennie velem. Finomabban is lehet. Értem, hogy véleményt kérdeztem, de akkor sem azt, hogy mit gondol az érzelmi intelligenciám szintjéről! Hisz nem is ismer!

2009. nov. 19. 21:56
 5/13 A kérdező kommentje:

21:52


Én is ettől tartok, hogy ha eddig nem, akkor ezután sem.


Néha elmélázgatok arról, hogy rákérdezek Nála, hogy mért nem szeret. De hát hogy néz már az ki?

2009. nov. 19. 21:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyelj drága! 19 éves vagy, tudom hogy jelenleg nem tudod elképzelni hogy elhagyd vagy hogy kiszeress belőle...csak tudod hatalmas szerelmek múlnak el( költözés, összeférhetetlenség, meddőség stb) ahol mind a két fél imádja a másikat, és utána is tudnak élni boldogan...te 19 évesen könyörgök ne maradj egy ilyen érzelmi hulla mellett mert később hidd el naon naon bánni fogod...remélem nem vetted bántásnak:) kitartás!
2009. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

visszakérdezek

onnan tudod hogy nem szeret hogy nem mondja ki a "szeretlek" szót?

2009. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én abból indultam i amit te irtál h nem szeret..."rossz érzés lenni, hogy nem szeret" szó szerint ezt írtad:) de akkor ne vedd figyelembe a válaszom lehet én értettem félre valamit....
2009. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

22:21 - nek: Igen, abból gondolom - hisz (Szüleim elváltak --> apás hétvége --> velünk töltötte az egész szombatot - 2 tesóm+apa+Ő+én)


Utolsónak: nézd a teljes mondatot: "És egy kicsit KEZD olyan nem is tudom milyen - nem találok rá igazából jó szót -, ROSSZ ÉRZÉS LENNI, HOGY NEM SZERET." - a fogalmazás azért még megy :)

2009. nov. 20. 06:27
 10/13 A kérdező kommentje:

Húú, bocsi - vhogy kitorlődött:


*hisz én mondtam már neki - de nem volt hozzáfűznivalója. Ha lett volna, mondta volna. Apukám szerint szeret, attól, hogy nem mondja. (...)

2009. nov. 20. 06:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!